Poradnik dotyczący zdobywania Żyznej Wstążki w BitLife

Jeśli zbierasz wstążki, z pewnością nie ma nic lepszego niż Żyzna Wstążka, która pozwoli wszystkim wiedzieć, że przeżyłeś swoje życie, wypompowując jak najwięcej dzieci. Oto jak zdobyć Żyzną Wstążkę w Bitlife.

Jak zdobyć Żyzną Wstążkę w BitLife

Bitlife pozwala ci robić różne szalone rzeczy, na przykład stać się profesjonalnym sekserem kurczaków lub wąchać pachy. Ale po co pozwalać, aby twoja praca była definiowana przez twoją pracę, skoro może być zdefiniowana przez liczbę spawnów, które pozostawiłeś na świecie? Właśnie to mierzy Żyzna Wstążka w Bitlife.

Aby odblokować Żyzną Wstążkę dla nagrobka swojej postaci, musisz stworzyć co najmniej czworo dzieci. Aby to zrobić, upewnij się, że Twoja postać nie korzysta z antykoncepcji. Możesz się upewnić, że tak nie jest, zaznaczając opcję „Płodność” na pasku działań.

Następnie możesz skorzystać z menu Płodność i wypróbować sztuczną inseminację. Dzięki temu będziesz mieć większą szansę na urodzenie bliźniąt lub trojaczków, co jest rozwiązaniem idealnym. Ale sztuczne zapłodnienie nie jest dobrym rozwiązaniem, jeśli twoja postać ma partnera, ponieważ prawdopodobnie będzie zdenerwowany procedurą i rozpocznie kłótnię. Twoja postać musi mieć mniej niż 50 lat i przy urodzeniu mieć przypisaną kobietę. Możesz jeszcze bardziej zwiększyć swoją płodność za pomocą Medytacjachociaż może faktycznie obniżyć płodność.

Jeśli Twoja postać ma partnera, ale nie udało jej się rozmnożyć, możesz spróbować zapłodnienia in vitro. Podobnie jak w przypadku sztucznego zapłodnienia, istnieje większa szansa na urodzenie bliźniąt lub trojaczków.

Ale jeśli chcesz spróbować w staromodny sposób, pozwól swojej postaci nawiązać kontakt ze swoim partnerem lub spotykać się tyle razy, ile to możliwe w ciągu jego życia. Kiedy już uda im się zajść w ciążę i urodzić cztery razy, wstążka jest bezpieczna.

Jeśli naprawdę podobało ci się zajście w ciążę swojej postaci, Pożądliwa Wstążka może być kolejnym najlepszym krokiem. Ale jeśli uznasz to doświadczenie za kompletną porażkę, dlaczego nie wybrać tego Wstążka Kotka Zamiast?