Poradnik dotyczący wykorzystania boosterów w grze Helldivers 2

Jeśli chcesz pomóc Super Earth wygrać wojnę, potrzebujesz jak największej ilości zasobów w Helldivers 2, a Boostery to świetny sposób, aby Ci pomóc. Nie jest od razu oczywiste, jak je zdobyć, ale w tym przewodniku dowiesz się, jak z nich korzystać.

Jak zdobyć i używać boosterów w Helldivers 2

Wzmocnienia można odblokować za Medale Obligacji Wojennych w zakładce Nabytki i wykorzystać je w swoim wyposażeniu po wejściu do Piekielnego Podwozia. Za każdym razem, gdy wybierzesz misję w Helldivers 2, po wskoczeniu do kapsuły pojawi się ekran, na którym możesz wybrać wszystkie swoje strategie. Jeśli wybierzesz puste kółko na końcu ekranu wyposażenia, możesz wybrać żądany wzmacniacz.

Wzmacniacze Helldivers 2

Jeśli dopiero zacząłeś grać w grę, istnieje duża szansa, że ​​nie masz żadnych wzmocnień, które możesz wprowadzić do Wojny Galaktycznej. Aby rozpocząć odblokowywanie Wspomagaczy, musisz przejść do strony Obligacji Wojennych w centrum Nabyć. Jest to ten sam obszar, w którym możesz odblokować broń dla Zbrojowni i będziesz to sprawdzać po każdej misji.

Pierwszym wzmocnieniem, jakie możesz zdobyć, jest Optymalizacja przestrzeni piekielnej, a jego odblokowanie kosztuje co najmniej 15 medali obligacji wojennych. Użycie go przed misją uruchomi całą drużynę z maksymalną ilością amunicji i zasobów na nadchodzącą walkę.

Wszystkie boostery w Helldivers 2 wymienione:

  • Optymalizacja przestrzeni Hellpod (15 medali) – Oddział jest w pełni zaopatrzony w amunicję i zasoby.
  • Zwiększenie witalności (20 medali) – Zwiększona odporność na obrażenia.
  • Wzmacniacz rozpoznawczy UAV (40 medali) – Zwiększa zasięg radaru dla całej drużyny.
  • Wzmocnienie mięśni (70 medali) – Oddział może bez problemu poruszać się po trudnym terenie.
  • Zwiększenie wytrzymałości (75 medali) – Zwiększa maksymalną wytrzymałość i regenerację.
  • Zwiększony budżet na posiłki (150 medali) – Zwiększa całkowite posiłki dla drużyny.

Pamiętaj, że te wzmocnienia dotyczą wszystkich członków drużyny, więc nie marnuj swoich wzmocnień na te same statystyki. Albo wstrzymaj się z pożądanym wzmocnieniem, albo skoordynuj to, co wniesiesz do następnej misji Wojny Galaktycznej.

Jeśli potrzebujesz większej liczby Helldiversów do dołączenia do drużyny, skorzystaj z funkcji szybkiej gry przy stole głównym.