Popularny YouTuber Twomad został znaleziony martwy przez policję w wieku 23 lat

Muudea Sedik, znana również jako YouTuber Twomad, została znaleziona martwa przez policję w wieku 23 lat w wyniku prawdopodobnie przedawkowania narkotyków.

Obecnie trwa dochodzenie w sprawie śmierci twórcy treści, ponieważ według doniesień we wtorek 13 lutego znaleziono go nieprzytomnego w jego domu w Los Angeles, czyli kilka dni wcześniej, po jego zniknięciu z mediów społecznościowych. Mówi się, że zanim przybyła policja, nie reagował. Uważa się, że przyczyną jego śmierci były narkotyki, ponieważ według doniesień dom był udekorowany akcesoriami związanymi z narkotykami.

Twomad rozpoczął karierę w YouTube w 2016 roku, gdzie publikował filmy z rozgrywki Overwatch I Fortnite. Od czasu do czasu publikował także filmy ze skeczami. W końcu twórca treści zajął się streamingiem na Twitchu, gdzie jego internetowa sława naprawdę nabrała rozgłosu. Jedna z jego popularnych serii filmów dotyczyła rozmów internetowych Zoom podczas pandemii Covid-19. Przez lata współpracował także z długą listą innych YouTuberów, streamerów, a nawet kontrowersyjną modelką Onlyfans Belle Delphine.

Twomadowi przypisuje się także słynny mem „dobranoc dziewczyno, do zobaczenia jutro” – film, w którym pojawia się bez koszulki i mówi dobranoc wyimaginowanej kobiecie, po czym natychmiast się przewraca.

Biorąc to pod uwagę, jego kariera sama się załamała, gdy został oskarżony o molestowanie seksualne i pedofilię. Chociaż w chwili pisania tego tekstu nic nie zostało udowodnione, szybko doprowadziło to do wyobcowania Twomada w kręgach internetowych, a także do utraty dużej części bazy fanów.

Co więcej, wiadomość o jego śmierci wywołała mieszane reakcje w Internecie. Zagorzali fani, jak można sobie wyobrazić, są załamani wiadomością o jego śmierci, a nawet ci, którzy nie są fanami, nazywają tak młodą śmierć tragedią. Są inni, którzy nie byli fanami jego treści, a także sam Twomad, którzy teraz żartują w Internecie kosztem twórcy.