Popularny nowy mod Palworld dodaje bardzo potrzebną minimapę

Jeśli nie mieszkałeś pod kamieniem, będziesz to wiedział Palworld obecnie szturmem zdobywa świat gier. Gra ma wszystko, od oszałamiających statystyk Steam po śledztwo prowadzone przez The Pokémon Company. Cóż, z wyjątkiem minimapy, ale to może wkrótce się zmienić!

Wydany na początku tego miesiąca, Palworld to najnowsza przygodowa gra akcji, polegająca na oswajaniu potworów i przetrwaniu, która całkowicie przejmie władzę nad światem. Po niedawnym osiągnięciu 6 milionów sprzedanych egzemplarzy w ciągu zaledwie czterech dni, tytuł opracowany przez Pocket Pair stał się największą płatną grą w historii Steam.

Jednak gra pozornie zajmuje trochę czasu zbyt wiele inspiracji od Pokémonów, niedawno znalazła się w ogniu krytyki z powodu podejrzenia plagiatu, w wyniku czego nowa gra ma zostać „zbadana” przez The Pokémon Company.

Pomimo kontrowersji, fani nadal przybywają Palworld jednak tytuł wciąż znajduje się we wczesnym dostępie, więc daleko mu do doskonałości i gracze domagają się wprowadzenia pewnych zmian poprawiających jakość życia. Programiści ciężko pracują nad stworzeniem planu nadchodzących funkcji i wydarzeń Palworld przyjemne doświadczenie, ale brakuje jednego ważnego dodatku – minimapy.

Chociaż Pocket Pair nie ogłosił jeszcze oficjalnej minimapy, jeden z modderów wziął sprawy w swoje ręce i stworzył taką, którą można już pobrać bezpłatnie. The mod stworzony przez Dekitę dodaje małą minimapę w prawym dolnym rogu ekranu, którą można ukryć podczas bitwy, a nawet posiada funkcję automatycznego powiększania. Ta niewielka i prosta funkcja, dostępna zarówno w trybie pojedynczym, jak i w trybie współpracy, znacząco odmieni Twoją rozgrywkę.

Chociaż nadal ma kilka problemów wymagających rozwiązania, takich jak wykluczenie stałego punktu północnego, nadal warto dodać go do swojego Palworld zaoszczędź na szybką i prostą zmianę jakości życia.

Ta wiadomość pojawia się po tym, jak jeden z modderów dodał już mod Pokémon do gry.