Popularny FPS w końcu trafia na Steam, można go pobrać bezpłatnie

Czasami potrzebujesz po prostu odpocząć, zrelaksować się i utknąć w oldschoolowym FPS-ie i na szczęście jest to teraz możliwe dzięki jednej takiej grze, która pojawia się na Steamie. Nie tylko to, ale jest również dostępne za darmo!

Obecnie dostępnych jest sporo gier typu FPS, które zabierają graczy do okopów II wojny światowej. Pole bitwy V I Grzmot Wojenny, gatunek ten jest tak popularny jak zawsze, a jedna gra ma nadzieję dołączyć do tego grona zaciągnięty, strzelanka wojskowa, która jest teraz dostępna pobierać za darmo na Steamie.

Opracowany przez Darkflow Software, Zaciągnięty to drużynowa strzelanka MMO, której akcja toczy się podczas II wojny światowej i „obraca się wokół głównych bitew toczonych na wszystkich frontach wojny”. Wydany po raz pierwszy w marcu 2021 r., Zaciągnięty rozpoczęło swoje życie jako gra dostępna wyłącznie na Xbox Series X/S, ale teraz trafiła na Steam.

Zaciągnięty ma wszystko, czego można oczekiwać od gry tego gatunku – ogromne mapy, chaotyczną rozgrywkę, bitwy powietrzne i wiele więcej, a dzięki 16 różnym klasom żołnierzy do wyboru możesz grać w stylu, który Ci odpowiada. Dodatkowo możesz dostosować swoją broń, a nawet wzmocnić tymczasowe bazy, które pomogą ci podczas bitwy.

Być może nowością na stole FPS jest możliwość dowodzenia oddziałem żołnierzy kontrolowanych przez sztuczną inteligencję, których można zmienić po ich śmierci, dając graczom przedsmak tego, jak naprawdę wygląda dowodzenie oddziałem.

Podobnie jak Battlefield V, zaciągnięty zabiera graczy do wszystkich zakątków świata, w tym do walk na Pacyfiku, w Normandii, Berlinie, Moskwie, Tunezji i nie tylko. Gra przedstawia wszystkie cztery kraje biorące udział w wojnie i pozwala graczom zbudować własną armię o różnych specjalnościach.

Jeśli chcesz utknąć w nowym FPS-ie, zdecydowanie sprawdź Zaciągnięty który jest już dostępny na Steamie.