Pokémon Unbound okrzyknięto jedną z najlepszych gier RPG Pokémon w historii, w którą możesz grać za darmo

Pokemony bez ograniczeń nazywana jest najlepszą grą Pokemon w historii i możesz w nią teraz grać za darmo.

Jeśli masz ochotę na nową przygodę z Pokemonami i po prostu nie możesz się doczekać kolejnej dużej wersji, sprawdź wspaniały świat hacków ROM, aby wypełnić swój czas. Jeśli legalnie posiadasz kopię gry, którą zmieniasz, możesz bezpłatnie przedłużyć przygodę i cieszyć się oryginalnymi historiami napisanymi przez fanów.

Chociaż dla tych, którzy legalnie posiadają kopię gry, dostępnych jest niemal nieskończona liczba hacków do ROM-u, fani na Reddicie byli dyskutować który z nich jest najlepszy ze wszystkich i co do tego osiągnięto konsensus Pokemony bez ograniczeń.

Dla nieświadomych, Pokemony bez ograniczeń to hack na ROM dla gry Nintendo Game Boy Advance Pokemon FireRed. Zabiera graczy w nową przygodę do regionu Borrius, gdzie znajdą Pokemony, których nie widziano w grach podstawowych. Jest bardzo oparta na fabule i jest absolutnie ogromna w porównaniu do zwykłych gier Pokemon. Możesz nawet wybrać poziom trudności dla tych, którzy lubią większe wyzwania.

Jeśli chodzi o hackowanie ROM-u, gracze okrzyknęli go najlepszym na rynku i koniecznością dla każdego fana serii.

Edycja rakietowa Pokemon FireRed I Pokemony bez ograniczeń są oddzielnym poziomem od tych, w które grałem.”

„Unbound ustanowił nowy precedens w dziedzinie hakowania ROMów. Dał nam silnik bojowy CFRU. Wprowadzono wiele ulepszeń i funkcji QOL, które widzimy w innych hackach do romów (przychodzi mi na myśl dziennik zadań).”

Bez ograniczeń, edycja FireRed Rocketnowo wydany Ciemny kult są pełnowartościowe i całkiem dobre.”

Jeśli posiadasz kopię Pokemon FireRed i fantazyjne dawanie Pokemony bez ograniczeń spróbuj sam, możesz znaleźć kilka przewodników online, które Ci to umożliwią.