Pokémon, który najprawdopodobniej podejmie kroki prawne przeciwko Palworld

Nie jestem pewien, czy zwracałeś uwagę na świat gier, ale jest nowe wydanie o nazwie Palworld to powoduje spore zamieszanie.

Z wyjątkiem tego, jak być może wiesz, wiele osób naprawdę nie jest zadowolonych Palworldi oskarżyli programistę Pocketpair o całkowite zerwanie projektów. Firma Pokémon została nawet zmuszona odpowiedzieć i planuje zbadać sprawę.

Wkraczam odważnie w samo serce tej dyskusji, aby zaoferować co następuje: Pokémon, który najprawdopodobniej będzie ścigał Pocketpair i domagał się odszkodowania Palworld. Ja wiem. Nie ma za co.

Naprawdę myślę, że można to postrzegać jako podsumowanie dziesięciu najbardziej spornych Pokémonów, co nie jest listą, o której kiedykolwiek myślałem, że napiszę. Ale jak prawnicy Nintendo na przyjęciu urodzinowym z motywem Pikachu, życie przychodzi do ciebie szybko.

Źródło: Firma Pokémon
Źródło: Firma Pokémon

Na początek łatwa sprawa. Wszyscy wiemy, że Pikachu to medialna dziwka, która nigdy nie przepuści okazji, aby pokazać swoją twarz w wiadomościach. Zobaczymy go dalej Tego ranka w przyszłym tygodniu będę płakać do tego, kto obecnie faktycznie prowadzi ten program. Dermot O Leary?

Mój zespół twierdzi, że to Dermot „O Leary” i niech mnie diabli, jeśli sprawdzę to w Google, żeby to sprawdzić.

Źródło: Firma Pokémon
Źródło: Firma Pokémon

Bądźmy szczerzy, Sobble nie wie, co się dzieje. Biedak został osaczony przez krwiożerczych prawników zajmujących się prawami własności intelektualnej, którzy zamierzają go obciążać stawką godzinową i brać 80 procent tego, co uda im się uzyskać.

Źródło: Firma Pokémon
Źródło: Firma Pokémon

Eevee może na pozór być uroczym, słodkim dzieckiem, ale te kreskówkowe oczy kryją w sobie zimnego jak kamień zabójcę, który czeka, by zabrać cię za wszystko, co masz. Eevee ma zespół prawny, który zabierze Twój dom tylko dlatego, że spojrzał na niego w niewłaściwy sposób.

Eevee to także imię mojego kota i wiem, że pozwałaby mnie, gdyby mogła.

Źródło: Firma Pokémon
Źródło: Firma Pokémon

Coś o tym, że wszyscy prawnicy to węże? Nie wiem. Mam naprawdę poważne przeziębienie.

Źródło: Firma Pokémon
Źródło: Firma Pokémon

Właściwie nie przejmuje się pozwaniem kogokolwiek, chce po prostu używać swojej małej torby pocztowej do noszenia ważnych dokumentów prawnych.

Źródło: Studio Ghibli
Źródło: Studio Ghibli

Okej, więc ten właściwie nie jest Pokémonem, ale jestem pewien, że jest gwiazdą Mój sąsiad Totoro nie jest zachwycony, że jego daleki kuzyn Grizzbolt biega i strzela do ludzi. Radziłbym mu zachować dystans, dopóki sytuacja się nie uspokoi, ale Totoro ma swoich ludzi.