Pojawiły się pierwsze recenzje Kill The Justice League

Niektóre recenzje gier rzadko nas zaskakują, a gry, o których mowa, wydają się być skazane na wielkość, nawet bez opinii krytyków. Jeśli jednak chodzi o Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwościte pierwsze recenzje były kluczowe.

Pomimo istnienia w uniwersum trylogii Arkham, w szczególności kontynuując Batman: Rycerz Arkham, nie wszystko układało się dobrze w okresie poprzedzającym uruchomienie. Problemy pojawiły się przede wszystkim, gdy serwery zostały wyłączone zaledwie godzinę po otwarciu wczesnego dostępu, ale później dyskurs fanów na temat śmierci głównych postaci również pogorszył niesmak, jaki opuszczała gra Rocksteady.

Mimo że modele postaci zostały uznane za najlepsze, jakie widzieliśmy ostatnio, potencjalni gracze wciąż czekali na wstępne werdykty ze strony sklepów, które poświęciły wiele godzin na Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości.

Ale teraz, gdy napływają recenzje, widzimy duży potencjał w tym nowym tytule DC, nawet jeśli potencjał ten najwyraźniej nie został jeszcze w pełni obudzony. W rezultacie pierwsze recenzje są podzielone – VGC przyznało mu cztery z pięciu gwiazdek, co czyni go najwyższa ocena do tej pory na mecz.

Jednak inne recenzje plasują się pośrodku lub na dole ocen, co oznacza, że ​​gracze będą mieli trudności ze znalezieniem złotego środka, szukając odpowiedzi na pytanie, czy ta gra jest warta zachodu.

Niemniej jednak fakt, że można tu doszukać się pozytywów, dobrze wróży, biorąc pod uwagę, że przedpremierowe wieści wydawały się fatalne, określając rozgrywkę jako „katastrofę”. Nawet jeśli pojawi się więcej recenzji, jest to mało prawdopodobne Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości kiedykolwiek zapuka Batman Arkham City miejsce w rankingu najlepszej gry o superbohaterach, jaką kiedykolwiek stworzono. Ale to nie szkodzi, niewiele gier – jeśli w ogóle – może konkurować z tak wyjątkowym doświadczeniem z Batmanem.

Ci, którzy chcą zobaczyć, czy Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości jest tak zła (lub tak dobra), jak mówią recenzje, można w nią grać na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC.