Podjedź o 4 cale bliżej, aby wypuścić grę w ramach kolejnego testu

Ci, którzy są podekscytowani kolejnym wpisem EA Skate, powinni zwrócić na niego uwagę Jeździj na łyżwach 4 nadchodzący test, który da nam wskazówkę, jak blisko jesteśmy pełnej wersji gry.

Ostatnio widzieliśmy Skate’a wpis z powrotem podczas dni Xbox 360 w 2010 r Jeździć na łyżwach 3. Od tego czasu marka Skate pozostawała w stanie uśpienia, ale tak było do czasu Jeździć na łyżwach 4 zostało ogłoszone podczas wydarzenia EA Play w 2020 roku. Teraz, prawie cztery lata później, gracze mogą zdobyć kolejny test rozgrywki.

Pomimo tego, że EA pracuje nad wieloma popularnymi grami sportowymi, a także franczyzami Battlefield i Need For Speed, Seria Skate jest prawdopodobnie jedną z najbardziej lubianych, a ponieważ od ostatniego wpisu minął rok, fani desperacko pragną więcej.

Nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie miała zostać wydana pełna wersja, więc jasne jest, że zespół EA nadal ciężko nad tym pracuje Jeździć na łyżwach 4 poprzez regularne przeprowadzanie testów gry, aby zobaczyć, jak gracze reagują w trakcie tworzenia. Teraz wg Gry poufne, zbliża się kolejny test, który potrwa od 6 lutego do 19 marca. Jako że będzie to oficjalnie najdłuższy jak dotąd, dobrze to wróży statusowi gry.

Test będzie dostępny wyłącznie na PC i będzie objęty umową NDA. W rezultacie osoby, które nie wezmą udziału, nie będą mogły uzyskać dostępu do dalszych informacji. Jednak w dobie przecieków nie zdziwilibyśmy się, gdyby niektóre prześlizgnęły się przez szczeliny.

Krążyło wiele plotek na temat możliwej daty premiery jazda na łyżwach 4, ale ponieważ Ubisoft nadal nie jest w stanie zweryfikować daty, może minąć trochę czasu, zanim zobaczymy pełną wersję. Jednak dzięki częstym testom gry i pomocy społeczności może pojawić się szybciej, niż nam się wydaje.