Po cichu zapowiedziano pierwszą grę na PlayStation 6 i pewnie ją przegapiliście

PlayStation 5 ma zaledwie trzy lata, ale wygląda na to, że mamy już naszą pierwszą grę na PlayStation 6 – i to dobrą.

Jak dotąd był to naprawdę zabójczy okres dla PlayStation 5, z takimi hitami jak Marvel’s Spider-Man 2 I Pokój zabaw Astroz których ten ostatni uważam za jeden z najlepszych tytułów dostępnych wyłącznie na konsole wszechczasów i całkowicie żałuję, że nie był dłuższy, więc dlaczego nie mamy ich więcej Pokój zabaw Astro i myślę, że zaczynam się kłócić, ale o mój Boże, chłopaki, ta gra po prostu taka jest wyjątkowo dobre. O czym mówiłem?

O tak, PlayStation 6. Nie mamy więc pojęcia, jak będzie wyglądać PlayStation 6, kiedy się pojawi, ani nic na ten temat. Okazuje się jednak, że pierwsza gra na PlayStation 6 została technicznie ogłoszona w zeszłym tygodniu po cichu i prawie nikt tego nie zauważył.

Styczniowy stan gry dał nam ekscytujący wgląd w to, czego możemy się spodziewać na PlayStation 5 do 2024 roku i później (Powstanie Ronina było punktem kulminacyjnym). Ale prezentacja zakończyła się niespodziewanym ogłoszeniem zupełnie nowego adresu IP od Metal Gear Solid i Strand Śmierci geniusz Hideo Kojima.

FIZYNT (tytuł roboczy) to wielki powrót Kojimy do działań typu stealth i obiecuje wykorzystać wszystkie najnowsze technologie, aby stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. A biorąc pod uwagę, że mówimy tutaj o Kojimie, wiesz, że dostarczy on czegoś innego niż wszystko, co kiedykolwiek widziałeś – czy ci się to podoba, czy nie.

„PHYSINT będzie trzecią, nową, oryginalną marką IP od czasu powstania KOJIMA PRODUCTIONS” – napisał Kojima na Twitterze. „To zupełnie nowa „Action Espionage” dla następnej generacji. Powstanie przy użyciu najnowocześniejszych technologii i najlepszych talentów z całego świata, zarówno ze świata filmu, jak i gier wideo.”

Następna gra Kojimy to Strajk Śmierci 2który ma się pojawić w 2025 roku. Następnie otrzymamy nową grę typu horror o nazwie Zktóry obecnie nie ma daty premiery, ale prawdopodobnie wyląduje w latach 2026-2027.

Biorąc to pod uwagę, możemy rozsądnie założyć, że Physint pojawi się absolutnie najwcześniej w 2028 roku, co oznacza, że ​​prawdopodobnie pominie PlayStation 5 i wyląduje na PlayStation 6. Potencjalny tytuł startowy na konsolę nowej generacji? Nie stawialibyśmy na to.