PlayStation właśnie udostępniło 3 darmowe gry RPG, w które musisz zagrać, których nie możesz przegapić

Sony ogłosiło najnowszą ofertę poziomów dodatkowych i premium dla PlayStation Plus i nie jest to zła oferta.

Już 20 lutego usługa abonamentowa zyska dziewięć tytułów na dodatkowym poziomie, a są to: Need For Speed ​​bez ograniczeń (PS5), The Outer Worlds: edycja Spacer’s Choice (PS5), Opowieści Powstania (PS4/5), Assassin’s Creed Valhalla (PS4/5), Światy LEGO (PS4), LEGO Jurajski Świat (PS4), Łotr (PS4/5), Zbuntowani Lordowie (PS4) i Opowieści Zestirii (PS4).

Poziom premium PlayStation Plus zyska wówczas Opór: Zemsta (PS4/5), Jeździec odrzutowcem 2 (PS4/5), Opowieści symfoniczne (PS4/5) i Opowieści Vesperii (PS4/5). Jak widać, każdy znajdzie coś dla siebie, jednak ja chcę zwrócić Waszą uwagę na trzy gry RPG, w które warto zagrać.

Pierwszą z nich jest oczywiście firma Ubisoft Assassin’s Creed Walhalla. Chwila Walhalla może nie jest to najbardziej ukochana część serii, wielu zgodzi się, że jest to doskonała gra RPG – ale nie jest to doskonała odsłona Assassin’s Creed. Biorąc to pod uwagę, krótka wizyta na Metacritic to udowodni Walhalla ma bardzo przyzwoity wynik 80. Jeśli lubisz ogromne, otwarte światy, zapewniam Cię, że będziesz się w nim świetnie bawić Walhalla. Jeśli szukasz małego wpisu AC opartego na skradaniu się i parkour, to go nie znajdziesz.

Jeśli Walhalla nie jest twoją filiżanką herbaty, możesz wypróbować Bandai Namco’s Opowieści Powstania. Wydany jeszcze w 2021 roku, Opowieści Powstania koncentruje się wokół szczeliny pomiędzy dwiema sąsiednimi planetami, Dahną i Reną. Będziesz śledzić podróże dwóch postaci z przeciwstawnych światów, które chcą powstrzymać ucisk Renanów wobec ludu Dahnan. Ten może pochwalić się jeszcze wyższym wynikiem Metacritic wynoszącym 87.

Na koniec chcę zwrócić Waszą uwagę Światy Zewnętrzne. Ta perełka roku 2019 pochodzi od Obsidian Entertainment. W grze rozgrywanej z perspektywy pierwszej osoby zagubisz się w transporcie po tym, jak znajdziesz się na pokładzie statku kolonistów zmierzającego na krańce galaktyki. Budzisz się kilkadziesiąt lat później i zostajesz uwikłany w głęboki spisek prowadzony w całej kolonii Halcyon. Ten ma wynik Metacritic 85.

Trzy świetne wyniki w trzech świetnych meczach. Pozostaje tylko zadać pytanie: w co zagłębisz się najpierw?