PlayStation Plus wypuści w lutym 13 kolejnych darmowych gier

Ten dzień mija bardzo szybko. Mamy środek miesiąca, co oznacza, że ​​czas dowiedzieć się, które gry wkrótce dołączą do poziomów ekstra i premium PlayStation Plus.

Reasumując, poziom podstawowy PlayStation Plus niedawno zyskał Foamstars, SteelrisingI Rollerdrom. Piankowe Gwiazdy to oczywiście premiera pierwszego dnia, która może Cię nie zachwyci, ale zapewnia swobodną zabawę z przyjaciółmi. Stalowanie spodoba się tym z Was, którzy lubią karzące gry RPG akcji Rollerdrom to wysokooktanowa strzelanka z elementami jazdy na rolkach. Jeśli chodzi o elementy dołączające do katalogów ekstra i premium, wiemy już, że w przygotowaniu jest 13 gier, które wylądują 20 lutego.

Tytuły dołączające do dodatkowego składu to: Need For Speed ​​bez ograniczeń (PS5), The Outer Worlds: edycja Spacer’s Choice (PS5), Opowieści Powstania (PS4/5), Assassin’s Creed Valhalla (PS4/5), Światy LEGO (PS4), LEGO Jurajski Świat (PS4), Łotr (PS4/5), Zbuntowani Lordowie (PS4) i Opowieści Zestirii (PS4).

Poziom premium zyska wówczas: Opór: Zemsta (PS4/5), Jeździec odrzutowcem 2 (PS4/5), Opowieści symfoniczne (PS4/5) i Opowieści Vesperii (PS4/5).

Widzieliśmy więcej hojnych miesięcy pod względem samej liczby meczów, ale ogólnie rzecz biorąc, nie jest to zły skład. Wyraźni zwycięzcy są tutaj łatwo Need For Speed ​​Unbound, The Outer WorldsI Assassin’s Creed Valhalla. Jak wspomniałem, gry te będą dostępne do pobrania 20 lutego.