PlayStation Plus właśnie otrzymało ogromną, ograniczoną czasowo zniżkę

Dla graczy, którzy nie korzystają jeszcze z usługi PS Plus na PlayStation, w Internecie pojawiła się ogromna, ograniczona czasowo zniżka, której nie możecie przegapić.

Pomimo kilku trudnych miesięcy usługa PlayStation Plus nadal zapewnia oszczędność pieniędzy korzystną dla każdego właściciela PlayStation. Dając dostęp do dużego katalogu gier, zawierającego co miesiąc nowe tytuły, PS Plus oferuje graczom trzy różne pakietykażdy z różnymi zachętami.

Jednym z takich pakietów jest pakiet PlayStation Plus Extra, który zwykle kosztuje 10,99 GBP miesięcznie, 31,99 GBP przez 3 miesiące lub 99,99 GBP przez 12 miesięcy. Usługa oferuje dostęp do setek gier, tryb wieloosobowy online, ekskluzywne zniżki, przechowywanie w chmurze i nie tylko.

Teraz, w ramach zachęty do zaangażowania nowych właścicieli PlayStation, Sony daje właścicielom konsol szansę na uzyskanie 12-miesięcznej subskrypcji z 41% rabatem. Wiadomość pochodzi dzięki uprzejmości Reddita post co pokazuje, że ta transakcja obniży pierwotną cenę o około 30 funtów. Oferta kończy się 14 lutego, więc pamiętaj, aby wziąć w niej udział, jeśli się kwalifikujesz.

Dodatkowo, jeden komentarz zawiera również wskazówkę, jak zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. „Dla tych, którzy zamierzają kupić Premium za 33% zniżki, lepiej kupić Extra z 41% rabatem, a następnie przejść na Premium. Wychodzi 96 dolarów zamiast 107 dolarów.”

Luty będzie idealnym miesiącem na skorzystanie z tej zniżki, ponieważ PlayStation niedawno ujawniło tytuły, które pojawią się w serwisie w tym miesiącu. To zawiera Piankowe Gwiazdy (PS4/5)Rollerdrom (PS4/5) i Stalowanie (PS5).

Piankowe Gwiazdy to premiera pierwszego dnia, a imprezowa strzelanka online 4 na 4 będzie pełna szalonej zabawy, którą będzie można cieszyć się z przyjaciółmi. Rollerdrom to strzelanka z perspektywy trzeciej osoby, której akcja rozgrywa się na dronie na łyżwach, a na końcu Stalowanie to RPG akcji, którego akcja rozgrywa się w alternatywnym Paryżu podczas Rewolucji Francuskiej.

To wszystko i jeszcze więcej dostępne jest w ramach usługi PlayStation Plus.