PlayStation Plus udostępnia idealną darmową grę dla fanów Fallouta

Najnowsza aktualizacja PlayStation Plus Extra zawiera grę, w którą każdy fan Fallouta musi zagrać, a także wiele innych wysokiej jakości tytułów.

Postapokaliptyczna seria RPG firmy Bethesda znana jest z dostarczania zabawnych przygód pełnych akcji, humoru i zapadających w pamięć serii zadań NPC. Co zaskakujące, najlepsza gra Fallout nie została nawet stworzona przez Bethesdę Fallout: Nowe Vegaswyprodukowany przez Obsidian Entertainment.

Od tamtej pory fani niecierpliwie czekali na kontynuację, choć Obsidian najwyraźniej miał inne plany, gdyż kilka lat później wypuściło w zasadzie własną grę Fallout zatytułowaną Światy Zewnętrzne. Została dobrze przyjęta, ale najwyraźniej brakowało jej uroku lat 60. i 70., jaki mają gry Fallout. Biorąc to pod uwagę, gra szczyciła się mnóstwem oryginalnych pomysłów, zabawnymi postaciami do poznania, dostępem do własnego statku kosmicznego i mnóstwem dodatkowej zawartości ułatwiającej rozgrywkę.

Z pewnością była wystarczająco dobra na kontynuację, która jest obecnie w fazie tworzenia w momencie pisania tego tekstu, a Obsidian także próbuje stworzyć grę w stylu Elder Scrolls z Notoryczny.

Światy Zewnętrzne będzie dostępna w ramach subskrypcji PlayStation Plus Extra w ramach subskrypcji Premium od 20 lutego Assassin’s Creed Valhalla, Need For Speed ​​Unbound, Tales Of Arise, LEGO Jurassic World, LEGO Worlds, Roguebook, Rogue Lords I Opowieści Zestirii. Łączna oferta z tego miesiąca zapewnia ponad 400 godzin treści, pod warunkiem, że zagrasz w nie wszystkie.

Światy Zewnętrzne jest także dostępna na platformach Xbox i PC, a w nią można grać bezpłatnie w ramach subskrypcji Xbox Game Pass.