PlayStation ogłasza możliwości bezpłatnych środków w sklepie na luty 2024 r

Luty trwa zaledwie kilka dni, a warto przyjrzeć się, co robi PlayStation i jak zdobyć darmowe środki w sklepie, po prostu grając w gry.

Jeśli jeszcze tego nie wiesz, PlayStation obsługuje funkcję schemat gdzie możesz zarobić walutę zwaną „gwiazdkami”, grając w różne gry i rejestrując spędzony czas. Gwiazdki te sumują się i przenoszą co miesiąc, a jednocześnie umożliwiają wymianę ich na ekskluzywne cyfrowe trofea i treści lub środki sklepowe. Jest to świetny pomysł dla tych, którzy grają w różne gry i co jakiś czas można zgarnąć kilka funtów, aby wydać je na nową grę.

Jak zatem zdobyć gwiazdki w lutym? Ponieważ jest to miesiąc miłości, możesz zdobyć 50 gwiazdek za zagranie w jedną z kilku różnych gier w trybie współpracy na kanapie. Uwzględnione to:

  • Wyprowadzka 2
  • Rozgotowane 2
  • Gra w gęsi bez tytułu
  • Rycerze Portalu
  • Resogun
  • Dziecko Światła

Możesz także zdobyć 50 gwiazdek za granie w dowolne gry dostępne bezpłatnie w lutowej ofercie PlayStation Plus, która obejmuje Piankowe Gwiazdy, najnowsza strzelanka zespołowa. Te punkty gwiazdek można wykorzystać na dowolną nagrodę, ale jeśli jesteś kolekcjonerem cyfrowych trofeów, firma Sony ma do nabycia w tym miesiącu kilka ciekawych projektów.

Zagraj w dowolną z poniższych gier, Detroit: Zostań człowiekiem, The Walking Dead: Święci i grzesznicyLub Obserwator: System Reduxi możesz zdobyć trofeum „Zakurzona księga”. Jeśli chcesz uczcić Księżycowy Nowy Rok, możesz zagrać w dowolną grę, zdobywając dwa punkty i odblokowując trofeum „Czerwona koperta”. Na koniec, aby zdobyć cyfrowego „Wypchanego Misia”, musisz poświęcić trochę czasu Kroniki Saltsea, RozpakowywanieLub Duch Północy.

W tym miesiącu fani PlayStation mają mnóstwo pracy, więc grajcie i korzystajcie z okazji.