Pierwszy zwiastun drugiego sezonu The Last Of Us udostępniony przez obsadę

Styczeń w dalszym ciągu jest miesiącem pełnym wrażeń dla fanów The Last of Us. W ubiegłym roku był to miesiąc, w którym na naszych ekranach po raz pierwszy pojawiła się adaptacja telewizyjna HBO. Tym razem przyniosło nam wydanie Zremasterowana część The Last of Us Part IIwiadomości o castingu w drugim sezonie, a teraz pierwsze spojrzenie na członków obsady razem w akcji.

Jeśli spałeś pod kamieniem, a styczeń jest niewątpliwie najfajniejszym miesiącem ze wszystkich, pozwól, że cię o tym poinformuję. Wiemy już, że Kaitlyn Dever dołączy do obsady w roli Abby, obok młodego Mazino w roli Jessego i Isabeli Merced w roli Diny. Ostatni z nas nadal dostarcza gwiazdorską obsadę. Mam tylko nadzieję, że nie minie zbyt dużo czasu, zanim zobaczymy, kto ożywi Yarę, Leva, Owena, Manny’ego i Mel. Jestem głęboko przekonany, że Jeffrey Wright powinien powrócić w roli Izaaka. Biorąc pod uwagę, że zdjęcia wkrótce się rozpoczną, powinniśmy dowiedzieć się tego raczej wcześniej niż później. Jeśli sezon pierwszy był czymś wartym zapamiętania, widzowie rzucili się na nieoficjalne „zajawki z planu”.

Cóż, dzisiaj przedstawiam wam nasze pierwsze wspólne spojrzenie na Younga, Isabelę i Bellę Ramsey – która oczywiście gra Ellie. Trio najwyraźniej wylądowało w Kanadzie, aby rozpocząć zdjęcia i zostało razem sfotografowanych w restauracji w Vancouver. Ostrzegam cię, zobaczenie Jessego, Diny i Ellie ożywionych w akcji na żywo może po prostu stopić twoje serce. Spójrz na tę wspaniałą edycję porównawczą autorstwa TheLastofUsNews z Twittera poniżej.

Och, jacy szczęśliwi i niewinni oni wszyscy wyglądają… Oczywiste jest, że to trio wygląda jak należy, a biorąc pod uwagę, że wszyscy są świetnymi aktorami, nie mam wątpliwości, że doskonale uchwycą także istotę tych postaci. Teraz musimy tylko zobaczyć Kaitlyn w akcji i uzupełnić pozostałą część obsady dostosowaną do Abby.

Nie tylko ja jestem podekscytowany tym, co widzę. „Nasze serca zostaną zniszczone. Jestem bardzo podekscytowany” – jeden z fanów napisałpodczas gdy inny po prostu dodany, „Moje dzieci.” Taka też była moja odpowiedź. Mam przeczucie, że to będzie kilka ciekawych miesięcy, gdyż coraz więcej ciekawostek zapowiada, co przyniesie drugi sezon.