Pierwsze spojrzenie na Born Again pozostawia fanów wzruszonych

Daredevil: Narodzony na nowo oficjalnie rozpoczął ponowne zdjęcia, a fani nie mogą się doczekać ponownego spotkania Matta Murdocka, Karen Page i Foggy Nelsona po tylu latach.

Daredevil to jeden z moich ulubionych superbohaterów wszechczasów. Uwielbiam komiksy, występy w telewizji, tandetny film Bena Afflecka, a nawet przygotowałem grę w stylu Marvel’s Spider-Man. Z tego powodu, podobnie jak wielu fanów, byłem zdruzgotany, gdy usłyszałem o nadchodzącym programie Disney Plus Daredevil: Narodzony na nowo miał kłopoty.

Najpierw zdjęcia zostały opóźnione z powodu strajku scenarzysty, a następnie całkowicie porzucono scenariusze, ponieważ Marvel chciał, aby film bardziej przypominał serial Netflixa. W następstwie tego doniesiono, że w oryginalnej wersji nie będą pojawiały się dwie najlepsze przyjaciółki Matta Murdocka – Karen Page i Foggy Nelson – co według mnie jest przestępstwem. Na szczęście fani mogą teraz spać spokojnie, ponieważ w Internecie pojawiło się pierwsze spojrzenie na powtórkę programu, co wywołało u nas wiele emocji.

Charlie Cox, Deborah Ann Woll i Elden Henson zostali przyłapani na kręceniu sceny przed firmą prawniczą Nelson, Murdock i Page, z której dokuczali sobie w finale filmu Śmiałek Sezon 3.

Podczas kręcenia filmu zauważono także artystę graffiti, uważanego za jednego z głównych złoczyńców serialu, Muse, malującego sprayem mural przedstawiający Kingpina, kolejnego złoczyńcę, który ma się pojawić. Uważa się również, że Bullseye pochodzi z Śmiałek Sezon 3 również powróci w kilku odcinkach.

Uradowani fani wspólny biorąc pod uwagę ich podekscytowanie na Twitterze Daredevil: Narodzony na nowo w zasadzie będzie Śmiałek Sezon 4, ale z odrobiną szerszego Marvel Cinematic Universe wplecionego w fabułę. Jeden z fanów powiedział: „Wróciliśmy. Epicki dzień dla fanów Daredevila”, a inny dodał: „Święta Trójca”.

Na koniec jeden z fanów zasugerował, że wyciekły ujęcia zza kulis, aby celowo rozweselić fanów powrotem tria, mówiąc: „Mam wrażenie, że zrobili to celowo, aby wzbudzić emocje związane z korektą kursu… Pokazuje to trio ponownie razem i szczęśliwy, ale bez zdradzania ani jednego punktu fabuły. Geniusz, jeśli to prawda.

Tak czy inaczej, jestem po prostu szczęśliwy Daredevil: Narodzony na nowo wygląda tak dobrze na początku zdjęć. Miejmy nadzieję, że Disney sobie poradzi i doczekamy się kolejnych sezonów.