Pierwsza duża aktualizacja Palworld do pobrania za darmo

Biorąc pod uwagę fakt, że podbiła świat szturmem, trudno w to uwierzyć Palworld jest nieobecny dopiero od tygodnia. To jednak prawda i aby uczcić koniec siedmiu niezwykle udanych dni, PocketPair właśnie wypuścił nową aktualizację.

To nie była zwykła żegluga Palworld. Gra spotkała się z oskarżeniami o plagiat i wykorzystanie sztucznej inteligencji, pierwsze ze względu na podobieństwo do Pokémonów. Chociaż nie udostępniono jeszcze żadnych konkretnych dowodów, The Pokémon Company oświadczyła, że ​​zbada sprawę. Jednak w szczęśliwszych wiadomościach Palworld zgromadził obecnie ponad 8 000 000 graczy.

W naszej recenzji Dan z GAMINGbible napisał: „To zdumiewające, jak wiele zmieściliśmy Palworld biorąc pod uwagę status wczesnego dostępu. Jasne, twórcy prawdopodobnie rozszerzą świat, dodadzą więcej Pals i rozwiną historię. Ale to, co tu mamy, jest już wspaniałe i zawiera tak wiele drobnych szczegółów, że będziesz zaskoczony tym, co odkryjesz. Miejscami jest trochę szorstko na krawędziach, ale projekt i produkt początkowy w zupełności wystarczą, abyś mógł kontynuować pracę”. Cóż, twórcy już zaczęli patrzeć w przyszłość gry.

Ta aktualizacja dotyczy obu wydań gry, ale chociaż wersja 0.1.3.0 Steam jest już dostępna do pobrania, wersja 0.1.1.1 Xbox wciąż czeka na wydanie, a twórcy obiecują, że zostanie uruchomiona „gdy tylko będzie gotowa”.

Aktualizacja naprawia błąd, w wyniku którego ekran ładowania nie kończył się podczas logowania do świata, inny, w którym data świata nie była wyświetlana poprawnie i wydawała się resetowana, poprawiała różne nieprawidłowe teksty i wreszcie wdrożyła środki zaradcze przeciwko kilku wykrytym oszustwom i exploitom od wydania. Twórcy na koniec dodali, że nadal będą stawiać „najwyższy priorytet” na naprawianie głównych problemów,

Jeśli to przegapiłeś, deweloperzy również o tym wspomnieli Palworldplan działania potwierdzający, że mają nadzieję dodać PvP, bossów rajdowych, arenę Pal, grę krzyżową, a także nowe wyspy i Pals. Innymi słowy, jest na co czekać.