Petycja dotycząca remake’u Warriors na PlayStation 5 zebrała ponad 5000 podpisów

Wyreżyserowane przez Waltera Billa, Wojownicy to kultowy film z 1979 roku oparty na powieści Sola Yuricka pod tym samym tytułem, a fani chcą, aby jego adaptacja do gry wideo otrzymała współczesny remake.

Nieczęsto zdarza się, że gry wideo oparte na telewizji i filmach wybijają się z parkietu, ale kiedy Wojownicy adaptacja gry wideo, wydana w 2005 roku na PlayStation 2 i pierwotną konsolę Xbox, dołączyła do elitarnego grona obok m.in. Spider-Man 2, Złote Oko 007, Rzecz, i więcej. Jednakże, Wojownicy gry nie należy mylić z nieszczęściem Bójka Uliczna z 2009 roku wydany na Xbox Live Arcade. Unikaj tej gry za wszelką cenę.

Opracowany przez Rockstar Toronto, z tego co pamiętam, Wojownicy gra wideo dała więcej frajdy, niż wielu się wówczas spodziewało, nawet jak na tytuł wydany przez Rockstar Games. Po wydaniu prawie 20 lat temu pt. Wojownicy otrzymał entuzjastyczne recenzje i zebrał noty aż 85 w zbiorczej witrynie Metacritic. Teraz fani adaptacji są zdesperowani Wojownicy otrzymać remake na nowoczesnych konsolach.

To była petycja utworzony na Change.Org i do tej pory wygenerował ponad 5000 podpisów i potrzebuje Twojej pomocy, aby zapewnić sobie tak potrzebny impuls. W chwili pisania petycji należy wnieść Wojownicy na PlayStation 5 i Xbox Series X/S zebrała w tym tygodniu ponad 400 podpisów i zamierza osiągnąć swój kolejny kamień milowy, wynoszący 7500. „Tworzę tę petycję, ponieważ w to wierzę Wojownicy zasługuje na całkowity przeróbkę i zmianę graficzną” – apeluje organizator petycji, Jaiden Thornton.

Jest mało prawdopodobne, że dzięki tej petycji Rockstar Games zamówi remake Wojownicyale możemy przynajmniej spróbować ich szturchnąć, jeśli jesteś fanem inspiracji filmowych.

Jeśli wszystko inne zawiedzie, oryginał Wojownicy grę można kupić jako klasyczną grę na PS2 na PlayStation 4 i PlayStation 5. Sugerowana cena detaliczna wynosi 11,99 GBP, ale często jest przeceniana do około 7,50 GBP co drugi miesiąc.