Persona 3 Reload (P3R) – Przewodnik po linkach społecznościowych: Jak odblokować odpowiedzi na linki społecznościowe dla wszystkich kochanków

Pomimo tego, że jesteś dosłownie pierwszą postacią, którą spotykasz w grze, minie trochę czasu, zanim będziesz mógł stworzyć silniejszą więź z Yukari i rozpocząć Łącze Społecznościowe Kochanków. A gdy już to zrobisz, będzie miała również kilka najtrudniejszych pytań, na które będzie musiała odpowiedzieć podczas spotkań.

Przewodnik po łączach społecznościowych dla miłośników gry Persona 3 (P3R)

Możesz uruchomić łącze społecznościowe Yukari Takeba po 25 lipca, jeśli osiągnąłeś Urok Poziomu 6 (Charyzmatyczny). Ponowne załadowanie ułatwiło maksymalne zwiększenie wszystkich statystyk, ale nadal rzadko zdarza się, aby osiągnęło to maksimum w tym miejscu, zwłaszcza jeśli skupiałeś się na pracownikach akademickich, aby uzyskać dobre oceny w lipcowych finałach. Ale kiedy już to zrobisz, porozmawiaj z Yukari i możesz zacząć się z nią spotykać.

Yukari przesiaduje w twojej klasie Poniedziałki, środy, czwartki i sobotyz wyjątkiem przerw lub dni poprzedzających egzaminy. Jest obok Kenjiego, więc trudno ją przeoczyć. Jeśli przyniesiesz Personę Kochanków, taką jak Pixie, otrzymasz maksymalną liczbę punktów za każdą poprawną odpowiedź podczas jej wydarzeń. Jeśli otrzymasz wiadomość „Czuję, że wkrótce mogę zbliżyć się do Yukari…”, oznacza to, że jesteś gotowy na awans.

Trochę trudniej jest ją sklasyfikować, ponieważ niektóre poziomy nie oferują wystarczającej liczby punktów, niezależnie od wybranej odpowiedzi. Aby temu zaradzić, możesz spędzać noce z Yukari w akademiku, gotując lub wspólnie oglądając filmy. Spacer z Koromaru u boku Yukari również daje ci dodatkowe punkty, więc nie rezygnuj z szans, jeśli je masz.

Randkowanie z Yukari jest opcjonalne w Reload. Możesz to zrobić podczas wydarzenia o randze 9, ale odrzucenie jej nie spowoduje żadnych problemów w Twoim łączu społecznościowym. W tym przewodniku skupiono się na ścieżce Przyjaźni, chociaż jedyne większe zmiany dotyczą końcowej rangi. W każdym razie możesz umawiać się z nią i innymi dziewczynami, jeśli chcesz.

Ranga 2

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Chyba wybiorę gerbery. Jak myślisz, jaki kolor powinnam wybrać? Śliczny róż.
Och, czekaj, nigdy nie widziałeś mojego pokoju, prawda? No cóż, dlaczego w ogóle cię o to pytam? To jest wredne.

Ranga 3

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Myślę, że moja mama nie jest inna. Każdy

Ranga 4

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Przepraszam. Czy wszystko w porządku?

Ranga 5

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Co powinienem zrobić? Każdy
Czy coś się stało…? Każdy
…… Każdy
co? Kim do cholery jesteś? Każdy
Nie potrzebowałem twojej pomocy! Przepraszam.
Nieprawidłowa odpowiedź na ostatnie pytanie może odwrócić link społecznościowy, więc bądź ostrożny!

Ranga 6

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Dziękuję za pomoc. Bardzo to doceniam. W każdej chwili.
Czy nie byłoby to denerwujące? Wiesz, gdyby ludzie myśleli, że się spotykamy… Nie miałbym nic przeciwko.

Ranga 7

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Moglibyśmy zjeść lunch na świeżym powietrzu. Może nawet zobaczymy jelenia albo coś. Co myślisz? Brzmi dobrze.

Ranga 8

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Ja wiem! Dlaczego nie przyjdziesz i pomożesz mi coś wybrać? W porządku.
Powiedziałem jej, że możemy się spotkać i porozmawiać o jej ponownym małżeństwie. Denerwuję się na samą myśl o tym… Każdy

Ranga 9

Pytanie Najlepsza odpowiedź
……
Co naprawdę o mnie myślisz? Kocham cię. (Romans)
Jesteś cennym przyjacielem (Przyjaźń)
Następna ranga opiera się na trasie Przyjaźni.

Ranga 10

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Był dzisiaj z mamą, co… To ulga.
Kurczę, co mam zrobić? Gdyby tylko ktoś ze mną poszedł… Jakie jest magiczne słowo?
Więc pomyślałem, że może tobie też mogłoby to w jakiś sposób pomóc. Każdy
Ukończenie łącza społecznościowego Yukari pozwala na połączenie Cybele, ostatecznej Arcana Persony Kochanków. Jeśli nie jesteś już u końca gry, minie jeszcze trochę czasu, zanim będziesz mógł to zrobić, więc na razie wstrzymaj się z tą fuzją. Jeśli zamiast tego zdecydujesz się na romans z Yukari, ostateczna ranga będzie nieco inna, ale wyniki będą takie same.

Brak zmuszania do umawiania się ze wszystkimi dziewczynami to bardzo mile widziana zmiana dodana w Reload, ale nadal możesz to zrobić w staromodny sposób, jeśli nie możesz się oprzeć Yuko, Chihiro lub żadnej dziewczynie SEES, niezależnie od tego. Mogą jednak wystąpić konsekwencje, więc bądź świadomy.