Persona 3 Reload (P3R) – Przewodnik po łączach społecznościowych: Jak uzyskać odpowiedzi na łącza społecznościowe All Moon

Moon Social Link jest dość niesławny wśród fanów Persony 3, ale podobnie jak reszta zawartości, został znacznie ulepszony w wersji Reload. Nadal istnieje mnóstwo powodów, aby nie lubić Suemitsu, ale mimo to jest on ważnym Linkiem.

Przewodnik po łączach społecznościowych Persona 3 Reload Moon (P3R)

Księżycowe łącze społecznościowe w Persona 3 Reload reprezentuje Nozomi Suemitsu, Król Smakoszy. Możesz go odblokować po osiągnięciu 3. Rangi Maga i zwiększeniu swojego Uroku co najmniej do poziomu 2 (Nieoszlifowany), a następnie odwiedzeniu go w Centrum Handlowym Paulownia. Następnie musisz poprawnie odpowiedzieć na jego quiz dla smakoszy i dostarczyć mu Dziwny kawałek, który ostatecznie odblokuje jego połączenie.

Nozomi jest dostępna codziennie, także w święta i dni przed sprawdzianami (pomimo bycia studentem)więc choć nie powinnaś zaniedbywać jego łącza społecznościowego, nie stanowi on dużego priorytetu w porównaniu z uczniami w twojej szkole, którzy są okresowo niedostępni lub mają napięty harmonogram.

Zawsze zabieraj ze sobą Księżycową Personę (taką jak Gurulu), aby zagwarantować dodatkowe punkty za każdą opcję dialogowąlub nie zawsze możesz zwiększać swoją rangę za każdym razem, gdy spędzasz czas z Królem Smakoszy. Otrzymanie komunikatu „Czuję, że wkrótce mogę zbliżyć się do Suemitsu…” oznacza, że ​​kolejne spotkanie gwarantuje awans.

Ranga 2

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Dobrze? Czy chciałbyś być… moim młodszym bratem? Jasne, czemu nie.

Ranga 3

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Więc? „Rozumiesz mnie”, hm? Kim jestem? No dalej, chcę to usłyszeć z twoich ust! Król Smakoszy

Ranga 4

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Uff… To było o wiele za blisko. Gdyby ta toaleta była trochę dalej… Och, chłopcze. Czy czujesz się źle?

Ranga 5

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Prawidłowy, protagonista-kun? Zgadza się.

Ranga 6

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Nie rozumiem tego. Jeszcze minutę temu wszystko było w porządku, a potem nagle zrobiło mi się niedobrze. Jesteś chory?

Ranga 7

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Dobrze? Czy to właśnie powaliło cię na kolana? Świat się kończy?
Nie wspominając już o tym, że otrzymasz zniżkę, ponieważ ja też będę Cię polecać. Jesteś szczęściarzem! Każdy

Ranga 8

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Spójrz na mnie! Jestem teraz cienki jak papier! Nie, nie jesteś.

Ranga 9

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Wreszcie Raj uśmiecha się do mnie! Tak! Tak! Każdy

Twój link zostanie tutaj odwrócony. Nie martw się, ponieważ jest to skrypt i nie będzie miało wpływu na Twoje postępy. Pod koniec wydarzenia wszystko wróci do normy. I tak będziesz potrzebować dodatkowego spotkania, zanim ukończysz połączenie.

Ranga 10

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Ale nie mogłam nawet płakać. Właściwie poczułem… ulgę. Pomyślałem: „Może w końcu wszyscy przestaną się ze mnie śmiać! Każdy
Ale jeśli tak dalej pójdzie, nigdy nie zastąpię mojego brata, prawda? Każdy

Choć ma swoje trudne chwile (a mam na myśli DUŻO z nich), Gourmet King Social Link kończy się pozytywnie dla Suemitsu, który pozornie zmienia się w nowy rozdział, zamiast podążać na swoje stare, samolubne sposoby. Jednak nadal nie jest świetnym portretem kompulsywnego jedzenia. Przynajmniej jego nowy aktor głosowy mógłby uczynić niektóre sceny niezwiązane z jedzeniem nieco bardziej interesującymi.