Persona 3 Reload (P3R) – Przewodnik po łączach społecznościowych: Jak odblokować wszystkie odpowiedzi dotyczące łączy społecznościowych Fortune

Trzecim i ostatnim klubem, do którego możesz dołączyć w Persona 3 Reload, jest Art Club, w którym nie tylko możesz dołączyć do Fuuki w jej zajęciach po zajęciach, ale także poznać Keisuke, niedoszłego lekarza, który tworzy z tobą łącze społecznościowe Fortune.

Przewodnik po łączach społecznościowych Persona 3 Reload Fortune (P3R)

Do Art Clubu możesz dołączyć po 17 czerwca, kiedy podsłuchasz rozmowę uczniów o otwarciu Art Clubu. Można ją zwiedzać po zajęciach w Budynku Szkoły 1F w korytarzu wschodnim. Art Room ma plakat na drzwiach, więc trudno go przeoczyć. Wejdź do niego i poznaj Keisuke Hiragę, który reprezentuje link społecznościowy Art Club.

Do klubu można uczęszczać we wtorki, środy i czwartki w godz. ale nie w tygodniach poprzedzających egzaminy lub przerwy i święta. Pamiętaj, aby zawsze zabrać ze sobą osobę z Fortuną, taką jak Fortuna lub Sandman, aby uzyskać maksymalną liczbę punktów z każdego spotkania, w którym uczestniczysz. Jeśli otrzymasz wiadomość „Czuję, że wkrótce mogę zbliżyć się do Hiragi…”, podczas Twojego następnego spotkania odbędzie się wydarzenie polegające na podwyższeniu rangi. Keisuke jest zawsze przed pokojem i czeka na Twoje przybycie.

Rozpoczęcie Fortuny jest warunkiem wstępnym późniejszego uruchomienia łącza społecznościowego Fuuki (Wysoka Kapłanka), co samo w sobie wymaga również Odwagi na poziomie 6 (Badass). Potrzebujesz tylko 1. rangi, aby później uruchomić Łącze Fuuki, więc nie martw się o jego natychmiastowe ukończenie.

Ranga 2

Pytanie Najlepsza odpowiedź
…! Każdy
Yamagishi-san przez jakiś czas nigdzie się nie wybiera. Każdy

Ranga 3

Pytanie Najlepsza odpowiedź
To naprawdę pomogło nałożyć farbę na płótno, więc jestem pewien, że to jedyny powód, dla którego sędziowie w ogóle to zauważyli. Masz talent.
Zalecam dodanie do diety większej ilości skorupiaków, takich jak ostrygi i uchowce. Są wypełnione żelazem i łatwo je przyrządzić. Każdy

Ranga 4

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Czy… słyszałeś wszystko? Odchodzisz z Art Clubu?
Ja też mam swoje marzenia, wiesz! Uch, nie mogę już tego znieść! Skarga do mnie nic ci nie pomoże.

Ranga 5

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Czekać. Zatem… to znaczy… Teraz nie musisz rezygnować!

Ranga 6

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Wszyscy tak ciężko pracują… Każdy
Po prostu nie wiem, co myśleć. To teraz twój wybór.

Ranga 7

Pytanie Najlepsza odpowiedź
To tak, jakby nagle próbował być bardziej wyrozumiały. To dziwne. Czy chcesz zostać lekarzem?

Ranga 8

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Czy pamiętasz swoje imię? Wszystko w porządku, u mnie wszystko w porządku.
A-W każdym razie, pamiętasz co się stało? Każdy
Nie jestem lekarzem… Każdy

Ranga 9

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Powiedz innym, że się pożegnałem! Nie możesz iść!
Proszę pani, czy wszystko w porządku!? Ten kaszel… Każdy
Mój pociąg zaraz odjeżdża! Co mam zrobić? Każdy
Jak mam mu pomóc? Każdy
Co powinienem zrobić dalej? Każdy

Ranga 10

Pytanie Najlepsza odpowiedź
Dlatego chcę, żebyś to miał. Każdy
Nie wyjdę na arogancką, prawda? Każdy

Po ukończeniu łącza społecznościowego Art Club możesz teraz połączyć Lakshimi, najlepszą osobę z Fortune i świetne wsparcie dla swojego zespołu. I nie martw się, jeśli ukończenie tego zajęło ci trochę czasu, ponieważ istnieje wiele innych klubowych linków społecznościowych, którymi musisz zarządzać w tym samym czasie. Bycie przeniesionym studentem zawsze wiąże się z trudnościami.