Pełna lista nagród w ramach wydarzenia Monopoly GO Valentines Partners

Wydarzenie Walentynkowe Partnerów w Monopoly GO umożliwia współpracę ze znajomymi w celu zdobycia punktów i zdobycia mnóstwa nagród w ciągu następnych pięciu dni, w tym kości, gotówki i naklejek. Oto pełna lista nagród w ramach wydarzenia Walentynkowego Partnera.

Punkty i nagrody w wydarzeniu Monopoly GO Valentine’s Partners

W Monopoly GO odbyło się wydarzenie walentynkowe dla partnerów pięć poziomów nagród za ciasto ze swoimi partnerami. Otrzymasz także nagroda główna z tysiącami kostek, żetonem wydarzenia i pięciogwiazdkowymi naklejkami, skompletując wszystkie cztery ciasta.

Poniżej znajduje się lista nagród w ramach wydarzenia partnerskiego walentynkowego wraz z wymaganymi punktami:

Poziom walentynkowy Potrzebne punkty Nagrody
1 2500 200 kostek
2 8500 Gotówka
3 21 500 Niebieska skrzynia:
250 kostek
Pakiet naklejek z trzema gwiazdkami
4 48 000 Różowa skrzynia:
400 kostek
Gotówka
5 80 000 Skrzynia z ciastami:
500 kostek
Gotówka
Pakiet naklejek czterogwiazdkowych
Nagroda główna 320 000
(Wszystkie cztery ciasta gotowe)
5000 kostek
900 minut (15 godzin) Mega Heist
Pięciogwiazdkowy pakiet naklejek
Żeton Lizzie Kupidyna

Pracując z czterema partnerami, będziesz zbierać kawałki serc i kręcić kołem punktów, aby przejść przez każdy poziom. Gdy skompletujesz tort z jednym ze swoich partnerów, możesz przejść do następnego, aż skończysz wszystkie cztery. Po ukończeniu wszystkich czterech ciast otrzymasz główną nagrodę, w postaci tysięcy kostek, ekskluzywnego żetonu na planszę i cennych naklejek.

Jak zdobywać punkty w walentynkowym wydarzeniu dla partnerów Monopoly GO

Zdobywanie punktów w wydarzeniu Walentynkowym Partnerzy w Monopoly GO wymaga zdobycia serc wydarzenia walentynkowego i kręcenia kołem punktów dołączonym do każdego pola wydarzenia. Aby uzyskać do tego dostęp, przejdź na środek planszy Monopoly i dotknij jednego z ciastek, aby wyświetlić całkowitą liczbę punktów, koło i dostępne nagrody po lewej stronie ekranu.

Gdy już zdobędziesz kilka serc, użyj mnożnika obok koła, aby zdecydować, ile ich użyć, zanim naciśniesz przycisk, aby zakręcić. Niezależnie od tego, jaką wartość punktową wybierzesz, zależy ona od tego, ile punktów otrzymasz na zbieranie nagród. Wszelkie punkty, które otrzyma Twój partner, również zostaną wliczone w tę sumę, a po osiągnięciu kamienia milowego oboje otrzymacie odpowiednią nagrodę.

Kiedy kończy się wydarzenie walentynkowe dla partnerów w Monopoly GO?

Walentynkowe wydarzenie partnerskie Monopoly GO zakończy się w środę 14 lutego 2024 r. o godz 12:00 czasu pacyficznego / 15:00 czasu wschodniego. Masz prawie sześć dni na skompletowanie wszystkich czterech ciast wraz ze swoimi Partnerami przed zakończeniem wydarzenia. Po zakończeniu wszystkie posiadane przez Ciebie serca zostaną zamienione na gotówkę i nie będziesz już mógł kręcić kołem punktów.

Aby dowiedzieć się więcej o grze, sprawdź nagrody z wydarzenia Cupid’s Cuties w Monopoly GO lub dotknij poniższego tagu, aby przeglądać naszą rosnącą listę artykułów.