Pedro Pascal z The Last Of Us zdobywa tytuł męskiej gwiazdy telewizyjnej roku

Pedro Pascal nadal jest człowiekiem chwili, zdobywając tytuł męskiej gwiazdy telewizyjnej roku w konkursie People’s Choice Awards 2024.

Zaledwie kilka dni temu Marvel Studios w końcu potwierdziło, że Pedro wcieli się w bardzo pożądaną rolę Reeda Richardsa w nadchodzącym filmie MCU. Fantastyczna Czwórka filmie, obok Vanessy Kirby jako Sue Storm, Josepha Quinna jako Johnny Storm i Ebon Moss-Bachrach jako Ben Grimm. Oprócz tego w serialu wystąpi także Pedro Gladiator 2, Mandalorianin i GroguZwrotnikI Nieproszony. Powiedzieć, że mężczyzna jest zajęty i zajęty, to kolosalne niedopowiedzenie. Nic dziwnego, że zgarnął nagrodę męskiej gwiazdy roku w telewizji za rolę Joela Ostatni z nasi jako niespodziankę dla fanów, Pedro, odbierając nagrodę, zaoferował aktualne informacje na temat drugiego sezonu.

Jak się okazuje, Pedro nie mógł osobiście odebrać nagrody po tym, jak ujawnił, że przebywa w Vancouver w Kanadzie, gdzie kręci drugi sezon serialu. „Jestem teraz w Vancouver. Tak bardzo chciałbym móc być z wami wszystkimi. Nie macie pojęcia, jak bardzo chciałbym być z wami, więc widzicie, że ledwo jestem w stanie odebrać tę (nagrodę)”.

Kontynuował: „Zacznę od uznania niesamowitego szczęścia, jakim było to, że zostałem wybrany przez niesamowitego twórcę serialu (…) i bycia z Bellą Ramsey, która mnie przez to prowadziła. Bez nich nie miałbym tej postaci, a bez naszej niesamowitej ekipy nie byłoby serialu. (…) Największym szczęściem jest otrzymanie tej nagrody w imieniu narodu, kibiców.”

Ostatni z nasDrugi sezon oczywiście się dostosuje Ostatni z nas, część II z nowymi członkami obsady, w tym Kaitlyn Dever jako Abby, Isabela Merced jako Dina, Young Mazino jako Jesse i Catherine O’Hara w nieujawnionej roli.