Path Of Destiny jest już oficjalnie dostępne w przedsprzedaży

Dlaczego nie zafundować swojemu blatowi nowej gry Wiedźmin o nazwie Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia, który jest już dostępny w przedsprzedaży.

Jeśli masz ochotę na nową przygodę w Wiedźminie, która nie wymaga powtarzania Wiedźmin 3 po raz kolejny ta nowa gra karciana może być właśnie tym, czego szukasz.

Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia to dogłębna gra karciana, której finansowanie społecznościowe rozpoczęło się w zeszłym roku. Całkowicie rozbił swój cel przy pomocy ponad 30 000 darczyńców i wygenerował aż 6 milionów dolarów. Teraz, gdy etap składania deklaracji dobiegł końca, możesz wreszcie zamówić swoją wersję gry w przedsprzedaży. Dostępnych jest wiele opcji, w zależności od tego, ile chcesz wydać lub zdobyć doświadczenie.

Podstawowe pakiety gry kosztują około 55 dolarów, ale niektóre kosztują nawet 430 dolarów za grę oraz mnóstwo pobocznych akcesoriów i gadżetów.

Na ten moment nie wiemy nic więcej, choć spekuluje się, że Geralt może powrócić w roli głównego bohatera, choć mimo swojej popularności, jestem pewien, że wielu fanów wolałoby zamiast tego grę opartą na Ciri.

Biorąc to pod uwagę, prawie wszystko, co wypuści CD Projekt Red, będzie niewątpliwie lepsze niż Wiedźmin Serial Netfliksa, który mimo kiepskich recenzji krytyków i fanów wciąż wkracza w swój czwarty sezon.