Palworld wytnie zawartość i nowe funkcje, które pojawią się w przyszłej aktualizacji

Brzmi to tak, jakby kilka cięć Palworld funkcje mogą potencjalnie zostać dodane do gry podczas przyszłej aktualizacji.

Palworld całkowicie przeciwstawił się oczekiwaniom. Niezależny hit szybko zgromadził ponad 19 milionów graczy na Xbox i Steam i wyobrażam sobie, że liczba ta wzrosła od czasu ogłoszenia osiągnięcia 31 stycznia. Miała także największą w historii premierę przez stronę trzecią w ramach Xbox Game Pass, nic więc dziwnego, że niektórzy użytkownicy gier w chmurze musieli czekać ponad 40 minut, aby dołączyć do serwerów. Od tego czasu Xbox ogłosił nowe partnerstwo z PocketPair, w ramach którego deweloperzy będą pomagać w wspieraniu i rozwijaniu gry. A jeśli mowa o rozszerzeniach, krążą pogłoski, że kilka wyciętych funkcji może wkrótce powrócić do gry.

Jak zgłoszone przez Dexerto, był to użytkownik Reddita Nieszczęśliwa_Panika_1875 którzy odwiedzili witrynę, aby udokumentować fakt, że zawiera ona około 20 funkcji Palworldoryginalnego zwiastuna, które nie pojawiają się w bieżącej wersji gry, co sugeruje, że zostały usunięte w trakcie tworzenia gry.

Te funkcje, przedmioty i umiejętności to: wózek do jazdy ciągnięty przez Direhowls, zaawansowany system budowania Pengullet, bardziej złożona architektura domów, golenie jagniąt w celu uzyskania wełny, Mozzarina będąca w stanie kosić plony pszenicy, będąca w stanie głaskać po brzuchu Direhowl, klatka transportowa Pals, zniszczenie wioski, trener Jormuntide, karabin snajperski z lunetą, ulepszone ogrodnictwo, możliwość zbudowania rakiety, pływające podniebne królestwo, kryjówka złych facetów, wędkarstwo, statki i jakiś portal.

Zakłada się, że część tej zawartości zostanie wycięta, gdy gra zostanie przeniesiona z Unity na Unreal Engine 5, aby przyspieszyć prace nad przygotowaniem gry do wydania, chociaż wyobrażam sobie, że kilka z nich będzie po prostu standardowym materiałem do zwiastuna, miał na celu wywołanie szumu i ustawienie sceny bez zamiaru pojawienia się w ostatecznej wersji. Biorąc to pod uwagę, na pewno jest tu mnóstwo wiarygodnych dodatków i wiemy, że deweloperzy mają duże plany rozwoju Palworld.

Chociaż nie mamy konkretnego potwierdzenia, istnieje duże prawdopodobieństwo, że pojawi się kilka z wyżej wymienionych funkcji Palworld dalej w dół. Jedyne, co możemy zrobić, to trzymać kciuki i zaufać procesowi.