Palworld właśnie wypuścił największą jak dotąd aktualizację, którą można już pobrać

Pocket Pair połączył siły Palworld największa jak dotąd aktualizacja, która naprawia całą masę problemów i błędów. Łatka jest już dostępna na Steamie, a wkrótce pojawi się także na Xboxie.

Łatka v0.1.4.0 dla Steam i łatka v0.1.1.3 dla Xbox to ogromne aktualizacje gry, które przykuwają uwagę każdego. Pamiętajcie, że gra jest w fazie wczesnego dostępu, więc prawdopodobnie pojawi się w niej kilka dużych poprawek, gdy deweloper usunie błędy i wprowadzi ulepszenia jakości życia.

Przejdźmy więc do tego, co zostało naprawione w tej łatce. Możesz znaleźć błąd pełna lista na Twitterze. Wśród głównych poprawek: „Naprawiono problem polegający na tym, że jeśli kumpel/bazowy kumpel innego gracza miał HP 30% lub mniej, można go było przejąć za pomocą kuli” oraz „Naprawiono błąd, w wyniku którego wrodzy kumple utykali w ścianach z powodu ataki szarżowe.”

Co ciekawe, istnieje poprawka powodująca zawieszanie się gry i uszkodzenie pliku zapisu, ponieważ gracze przechwycili ponad 7000 znajomych. To dużo kumpli. Jeśli chodzi o to, co robią gracze, wprowadzono kilka poprawek dla modelu postaci z jednym genialnym odczytem zmiany jakości życia: „Specyfikacje zostały zmienione tak, abyś mógł poruszać się z bardzo małą prędkością nawet po przekroczeniu wagi limit.” Koniec ze staniem w miejscu, gdy waga znacznie przekracza dopuszczalny limit.

Gracze, którzy zauważyli problemy w swojej bazie, z radością dowiedzą się, że przybyło kilka poprawek kilku dobrze znanych problemów, w tym: „Klawisz do podnoszenia Pals został zmieniony z F na V (Pad: X na Y), aby zapobiec wypadki”, a także „Dodano kilka środków zapobiegających utknięciu podstawowych znajomych”. Nie musisz już wyjmować i wymieniać znajomych, gdy utkną za ścianą.

Palworld powinno być w znacznie lepszym miejscu po tej aktualizacji, a Pocket Pair Inc. jest zdeterminowana, aby na bieżąco dostarczać aktualizacje tego bestsellera.