Palworld uznany za najwyżej ocenianą grę Steam przez przygodową grę akcji inspirowaną Cyberpunkiem 2077

Palworld przoduje na listach przebojów Steam, rozpowszechniając na swojej drodze wiele wcześniej wysoko ocenianych tytułów. Jednak teraz pojawił się pretendent, który nie jest już małą kropką na horyzoncie, ale jest tak niebezpiecznie blisko wygrania gry, że walka będzie pełna napięcia.

Każdy, kto jeszcze nie jest tego świadomy Palworld, musimy zapytać, co robiłeś w zeszłym tygodniu; od premiery rosła w siłę, mimo że The Pokémon Company wszczęła dochodzenie w sprawie roszczeń dotyczących praw autorskich.

Nie żeby Pocket Pair, twórcy gry na Steam, zwrócił na to jakąkolwiek uwagę – jest zbyt zajęty radzeniem sobie z atakiem przerażających, napalonych grafik fanów, aby to zauważyć. Nie ma nic lepszego niż poczucie wspólnoty, które naprawdę zwiększy sprzedaż!

Jednak imponujące recenzje są teraz łeb w łeb Cyberpunka 2077 inspirowana platformówką akcji, co oznacza, że ​​te dwie gry rywalizują o tytuł najwyżej ocenianej gry na platformie Valve. Jeśli myślałeś Palworld miałem ten w torbie, pomyśl jeszcze raz.

Agent anomalii nie zamierza stronić od zdrowej konkurencji, mając już tysiące „przeważająco pozytywnych” recenzji. Ten pełen akcji świat pikseli, określany jako „arcydzieło”, uderza w zupełnie inny świat niż ten Palworldale nie mniej interesujący.

Według do Steam250, strony internetowej zawierającej najlepiej oceniane gry Steam, Agent anomalii ma ogólną notę ​​8,37, podczas gdy Palworld jest o 8.43. To jest blisko. Według niego, aby dodać jeszcze więcej dramatyzmu do tej sprawy inna witryna śledząca – SteamDB – jest Agent anomalii kto prowadzi z ogólnym wynikiem 93,76 procent w porównaniu do Palworldwynosi 92,97 proc.

Jeszcze jedna recenzja może przechylić szalę i drastycznie wysunąć jeden z tych tytułów na prowadzenie. To tylko kwestia tego, kiedy to nastąpi, a nie czy. Pomimo naszej przyjemności Palworldmamy nadzieję Agent anomalii wygrywa ten, ma po prostu mocną, zabawną atmosferę.