Palworld to dopiero druga gra, która osiągnęła 2 miliony jednoczesnych graczy na Steamie

Jeśli ktoś się spodziewał Palworld zwolnić, gdy rzuci się na to wzrok The Pokémon Company, myliłbyś się. Mimo że oskarżenia dotyczące jego treści wciąż nie ustają, Palworld zdobył kolejne wyróżnienie pod względem liczby graczy.

Kiedy The Pokémon Company ogłosiła, że ​​będzie „badać” Palworld, niektórzy myśleli, że wkrótce zakończy się gra o wirusowy tytuł. Jednak pomimo zbliżającego się śledztwa, Palworld rozwija się dynamicznie, a zarówno twórcy, jak i gracze nie ustępują.

Dyskurs wokół gry jest w tym momencie praktycznie nieunikniony, do tego stopnia, że ​​GAMINGbible zdecydowało się uszeregować wszystkie Pokémony, przeciwko którym istnieje największe prawdopodobieństwo wniesienia powództwa prawnego. Palworld. Ale w obliczu wszystkich oskarżeń i żartów, Palworld włożył wiele wysiłku w łapanie zarówno znajomych, jak i ludzi.

Taka popularność zapewniła jej miano drugiej gry na Steamie, w którą grało dwa miliony graczy jednocześnie. Oznacza to, poza tym PUBG: Pola bitew, Palworld dominuje obecnie w społeczności gier.

Powiedzieć, że jesteśmy pod wrażeniem, to mało powiedziane – jesteśmy w stanie pokonać takich zawodników Counter-Strike 2 przez 200 000 graczy to nie lada wyczyn. I tak, podczas gdy Palworld ma wielu graczy do zrekrutowania przed pokonaniem PUBG, fakt, że wystarczy, że usuniesz tylko tę jedną grę na Steamie, jest niesamowity. Nawet jeśli nie podoba Ci się gra oswajania Pals, musisz przyznać, że robi wrażenie.

Pytanie, które wszyscy sobie teraz zadają, brzmi: czy można to zrobić, czy można Palworld zająć pierwsze miejsce? Nie będzie to łatwe, ale biorąc pod uwagę fakt, że w ciągu pierwszych czterech dni ta gra sprzedała się w sześciu milionach egzemplarzy, podejrzewamy, że jeśli jakakolwiek gra może to osiągnąć, to właśnie ta.

Biorąc to pod uwagę, jeśli Palworld nie zdoła ukończyć tego trudnego zadania, nie ma w tym wstydu, biorąc pod uwagę, że to wciąż jedno, jeśli nie the, o której obecnie mówi się najwięcej. Nie możesz poruszać się po mediach społecznościowych, nie widząc ich. Kochaj lub nienawidź, Palworld zostawił swój ślad.