Palworld przekroczył 25 milionów graczy, gdy deweloper obiecuje nowe funkcje

Niektórzy mówili Palworld byłby to błysk w uszach, przejściowa moda i chociaż tak, ostatnio straciła wielu graczy, nie można zaprzeczyć remisowi, jaki ma ta gra.

Fakt ten został uczczony przez twórcę Pocket Pair Inc., który ogłosił, że liczba graczy na wszystkich platformach przekroczyła 25 milionów. To rozkłada się na 15 milionów graczy ze Steam, a pozostałe 10 milionów pochodzi z Xbox. To nie tylko oszałamiająca liczba graczy, ale także kopalnia złota dla dewelopera.

Chociaż wiele z tych Xbox Palworld gracze będą korzystać z Xbox Game Pass, aby doświadczyć gry, tego samego nie można powiedzieć o Para gracze. Oznacza to, że gra sprzedała się w ponad 15 milionach egzemplarzy za 24,99 funtów, co stanowi niesamowitą kwotę pod względem przychodów małego zespołu odpowiedzialnego za grę.

I nie wydaje się, żeby coś zwalniało z ich strony. Jak wspomnieli w swoim uroczystym tweecie, zespół mówi: „Będziemy nadal traktowali priorytetowo naprawianie błędów i zapobieganie dalszemu oszukiwaniu”. zanim podziękował społeczności za ciągłe wsparcie. Dzieje się tak w związku z niedawnymi doniesieniami, że wielu graczy porzuca grę na rzecz innych tytułów, czym nie martwi się Pocket Pair Inc., ponieważ rozumieją, że gracze będą przeskakiwać z jednej gry do drugiej.

Zrozumiałe jest również, że z gry straciło kilku graczy, ponieważ gatunek gier survivalowych przeżywa obecnie rozkwit wraz z wydaniem Osłoniętyplus Słowik. Biorąc pod uwagę rodzaj gry Palworld jest bardzo prawdopodobne, że fani powrócą z czasem za każdym razem, gdy do gry zostaną dodani nowi Palowie lub gdy przekroczy ona główne etapy rozwoju określone w planie wczesnego dostępu. Na razie warto uczcić tę wspaniałą grę i wszystkich jej graczy.