Palworld przekroczył 19 milionów graczy i nadal będzie dominował w 2024 roku

Palworld w ostatnich dniach rośnie w siłę, a gra o poskramianiu potworów nie wykazuje oznak spowolnienia po wiadomościach, że niedawno przekroczyła 19 milionów graczy.

Wydany w styczniu, Palworld zdominowała już rok 2024, a gra PocketPair nie tylko sprzedała się w 6 000 000 egzemplarzy w ciągu pierwszych czterech dni, ale stała się także drugą grą w historii, która osiągnęła 2 000 000 równoczesnych graczy na Steamie.

Jak wynika z wpisu na oficjalnym portalu Palworld Na Twitterze łączna liczba graczy polujących na Palsa przekroczyła oszałamiającą liczbę 19 000 000. Tak, dobrze to usłyszałeś.

19 000 000 graczy rozmieszczonych jest na platformie Steam z 12 000 000 sprzedanymi egzemplarzami, a Xbox pozostaje w tyle z 7 000 000 egzemplarzy. Zespół PocketPair skorzystał z okazji, aby podziękować swoim graczom i obiecać przyszłość poświęconą naprawianiu błędów.

„Łączna liczba graczy przekracza 19 milionów” – mówią napisał. „Od tamtej chwili minęły niecałe dwa tygodnie Palworld został wydany, dziękujemy! Nadal będziemy priorytetowo traktowali naprawianie błędów! Dziękujemy za ciągłe wsparcie dla PocketPair!”

Te olśniewające liczby wydają się być dopiero początkiem gry, więc być może nic dziwnego, że gracze muszą czekać nawet 40 minut na wejście do gry. Wygląda na to, że pomimo plotek o plagiacie w grze bardzo przypominającej Pokémon, nie powstrzymuje to ludzi przed nurkowaniem.

W powiązanych wiadomościach nie wszystko jest święte po Palworld nagi mod pojawił się w Internecie. Chociaż niektóre mody są przydatne, na przykład poprawiające grafikę i inne, które dodają bardzo potrzebną minimapę, wydaje się, że niektórzy modderzy mają więcej zainteresowań związanych z NSFW.

Czas pokaże, jakie inne rekordy Palworld się rozpadnie, ale my nie możemy się doczekać, żeby to zobaczyć.