Palworld otrzyma nowy tryb, o który błagaliśmy

Palworld według doniesień gracze otrzymają bezpłatną aktualizację jeszcze w tym roku, dodającą bardzo pożądany tryb gry.

Biorąc to pod uwagę, gra nadal ma swoich fanów, a twórca Pocket Pair nie zamierza w najbliższym czasie z niej zrezygnować.

Deweloper ogłosił niedawno kolejną dużą aktualizację gry i choć bardzo chcielibyśmy, żeby był to port na PlayStation 5, prawdopodobnie jest to równie dobre.

Według na oficjalnej stronie gry na Twitterze, jeszcze w tym roku do gry zostanie dodana aktualizacja zawierająca tryb PvP, dzięki któremu gracze i ich znajomi będą mogli walczyć online dla chwały lub dla zabawy.

PvP będzie ograniczone do drużynowych bitew na arenie, co jest nieco rozczarowujące, ale ma sens, biorąc pod uwagę, że udostępnienie go w otwartym świecie mogłoby otworzyć drzwi dla żałobników.

Tryb areny zostanie dodany do gry jeszcze w tym roku, początkowo przypuszczano, że nastąpi to latem, zanim zostało to poprawione na oficjalnej stronie na Twitterze.

Jeszcze w tym roku pojawi się także nowa wyspa do odkrycia przez graczy, wraz z dodatkowymi przyjaciółmi, których można znaleźć, schwytać i współpracować podczas bitew i hodowli.

Podobno pojawią się także nowe budynki do stworzenia, a także nowa broń do walki, między innymi.

Aktualizacja zawartości zostanie rzekomo udostępniona dla Palworld graczy na PC i Xbox Series X/S i wciąż nie ma informacji, czy port na PlayStation 5 można się spodziewać jeszcze w tym roku.