Palworld nie zwalnia tempa, sprzedając 7 milionów egzemplarzy w 5 dni

Pierwszy hit tego roku nadal dominuje. Zgadza się, mówię o Palworld. Nazwana „Pokémon with guns” gra survivalowo-rzemieślnicza PocketPair przekroczyła kolejny imponujący kamień milowy w sprzedaży.

Jeśli przez ostatnie kilka dni mieszkałeś pod kamieniem, Palworld weszła do wczesnego dostępu w ubiegły piątek, 19 stycznia, zarówno na PC, jak i Xbox. Szybko zebrała pozytywne recenzje zarówno od krytyków, jak i graczy. Dan z GAMINGbible napisał: „To zdumiewające, jak wiele zostało w nim zawarte Palworld biorąc pod uwagę status wczesnego dostępu. Jasne, twórcy prawdopodobnie rozszerzą świat, dodadzą więcej Pals i rozwiną historię. Ale to, co tu mamy, jest już wspaniałe i zawiera tak wiele drobnych szczegółów, że będziesz zaskoczony tym, co odkryjesz. Miejscami jest trochę szorstko na krawędziach, ale projekt i produkt początkowy w zupełności wystarczą, abyś mógł kontynuować pracę”.

Jednak nie wszystko było pełne słońca i tęcz. PalworldTwórcy gry zostali oskarżeni o wykorzystywanie sztucznej inteligencji i plagiat Pokémonów, chociaż na ten moment nie ma konkretnych dowodów. Niezależnie od tego, wyobrażam sobie, że PocketPair naprawdę świętuje, biorąc pod uwagę, że liczba pobrań gry właśnie przekroczyła 7 000 000.

Zespół skontaktował się z urzędnikiem Palworld Konto na Twitterze do dzielenia się wiadomościami, pismoPalworld sprzedał się w ponad 7 milionach egzemplarzy w zaledwie pięć dni! Dziękuję bardzo! Nadal ciężko pracujemy nad rozwiązaniem problemów i błędów, których doświadczają niektórzy użytkownicy. Dziękuję za wsparcie.” Tego rodzaju ogłoszenia są obecnie niemal codziennością. W pełni to przewiduję Palworld do końca tygodnia przekroczy 10 000 000. Wygląda na to, że ludzie po prostu nie mogą się powstrzymać przed wskoczeniem.