Palworld nazwany „nudnym” przez twórcę Dead by Daylight, który musi stawić czoła gniewowi Internetu

Jeden z Martwy w świetle dziennym deweloperzy odważyli się zadzwonić Palworld „nudny” i jest obecnie prześladowany przez wściekłych fanów.

Od czasu jego wydania, Palworld podbiła internet szturmem. Nie tylko przekroczyła 19 milionów graczy na Steamie wkrótce po premierze, ale mówi się również, że zawstydza serię Pokémon. Fani byli rozczarowani jakością kilku ostatnich gier z serii i wierzą Palworld to przykład tego, jak mogłaby wyglądać gra Pokémon nowej generacji.

Pomimo ciągłego sukcesu, został on zaplanowany przez jednego z Martwy w świetle dziennym programiści, Nathan Sellyn. Najwyraźniej Sellyn spędził w grze kilka godzin i nie przejmuje się tym, powołując się na brak empatii wobec znajomych oraz dużą liczbę błędów i usterek jako główne powody, dla których nie jest to jego bajka.

Zwykle możesz wyrazić swoją opinię na temat gry, zwłaszcza jeśli poświęciłeś kilka godzin, aby ją wypróbować, ale oczywiście jest to Internet i Palworld fani nie przyjmowali krytyki na leżąco.

Jeden z graczy powiedział: „Deweloperzy są bardzo zazdrośni Palworld sukces, skoro jest tak źle, jak mówi, to dlaczego ludzie nadal grają, codziennie bijąc rekordy sprzedaży i liczby jednoczesnych graczy?” Inny wyraził się personalnie i powiedział: „Wiesz, co jest również bardzo błędne? Martwy w świetle dziennym Lmao.

Następnie jeden z graczy skrytykował uwagę Sellyna na temat prostoty gry, mówiąc: „To mówi osoba, która pracowała nad grą, która ma jedną z najprostszych pętli rozgrywki w historii”.

Pomijając całą krytykę, wyraźnie nie ukradł Palworld grzmot, ponieważ popularność gry rośnie z dnia na dzień, a dostępnych jest znacznie więcej zawartości w postaci aktualizacji popremierowych, które pomogą utrzymać sprzedaż. Dodajmy jeszcze: prosimy o uprzejmość.