P3R: Odsłonięcie alternatywnej nazwy choroby majowej w Persona 3 Reload – dowiedz się, jak to zrobić

W grze Persona 3 Reload jeden z nauczycieli czyta fragment z podręcznika, opisuje on dwie postacie, Katie i Jessie, przy czym ta pierwsza czuje się przygnębiona. Następnie nauczyciel pyta, jak wszyscy się czują, a następnie opisuje chorobę May, co skłania Cię do podania jej bardziej zwyczajowej nazwy tego zjawiska.

Jaka jest inna, bardziej zwyczajna nazwa choroby majowej w Persona 3 Reload?

Bardziej zwyczajna nazwa choroby majowej to Majowy blues. May Blues to zjawisko występujące w świecie rzeczywistym, które zwykle pojawia się po powrocie do szkoły lub pracy po wakacjach i doświadczają go również bohaterowie Persony 3. Prawidłowa odpowiedź na to pytanie nagrodzi Cię punktem Uroku do statystyk społecznościowych.

Persona 3 Załaduj ponownie Może odpowiedź na chorobę

Zapamiętaj tę odpowiedź; będziesz go potrzebować za kilka dni w grze, o czym pani Terauchi przypomni Ci podczas tej wymiany.

Mówiąc dokładniej, podczas semestru wiosennego pierwsze pytanie, które napotykasz, jest prawie identyczne z tym. Zapyta Cię, jakie jest inne popularne wyrażenie opisujące chorobę majową, na co ponownie odpowiesz majowym bluesem. Podobnie jak poprzednio, jest to uważane za prawidłową odpowiedź i przybliża Cię o krok do zdania egzaminów.

Oprócz tego podczas wiosennego semestru spotkasz się z następującymi pytaniami i odpowiedziami:

  1. Które z poniższych zjawisk wykorzystał Leon Foucault w swoim eksperymencie dotyczącym obrotu Ziemi? Wahadło.
  2. Które z poniższych jest generowane przez pantograf? Elektryczność.
  3. W jakim okresie historycznym najczęściej używano middensów? Jomon.

Zdobycie dobrych wyników w połowie semestru powoduje, że Mitsuru daje ci dodatkowe przedmioty-nagrody, więc warto zapamiętać te odpowiedzi na później. I nie martw się; nie będziesz musiał uczyć się doświadczeń pani Terauchi podczas studiów w Indiach.