P3R: Jak wygenerować energię elektryczną dla pociągu w Persona 3 Reload – ujawniono

Wchodząc na zajęcia z Persony 3, które odbędą się 6 maja, spotkasz panią Ounishi, która opowiada o specjalnym programie telewizyjnym dotyczącym pociągów, który oglądała poprzedniego wieczoru. Omówmy urządzenie znajdujące się na dachu pociągu, które wytwarza energię elektryczną dla pociągu.

Jak nazywa się urządzenie generujące energię elektryczną dla pociągu w grze Persona 3 Reload?

To urządzenie wytwarzające energię elektryczną umieszczone na szczycie pociągu nosi nazwę: pantograf. Po poprawnej odpowiedzi na pytanie klasa spojrzy na ciebie z szacunkiem i nagrodzi cię punktem Uroku, który pomoże ci podnieść twoje statystyki społeczne.

Zapamiętaj tę odpowiedź na później; musisz o tym pamiętać: a pantograf wytwarza energię elektryczną po ukończeniu semestru wiosennego. Jeśli chcesz uzyskać doskonały wynik we wszystkich quizach i pytaniach egzaminacyjnych, pamiętaj o tych zajęciach, zbliżając się do końca maja.

Persona 3 Załaduj ponownie urządzenie pantografowe

Po udzieleniu odpowiedzi na pytanie nauczyciel powie Ci, że większość nowoczesnych pociągów pobiera energię elektryczną poprzez kontakt pantografu z przewodami napowietrznymi pociągu, z wyjątkiem miejskiej kolei jednoszynowej, która jest ukryta pod pojazdem. Choć nie opisuje jego cech tak obszernie, jak poprzedni nauczyciele, wystarczy wyjaśnić koncepcję pantografu i czym różni się on od sterownika tłokowego lub głównego.

Nie będziesz jednak musiał pamiętać tych szczegółów na przyszłych zajęciach ani w semestrze. Najważniejszą kwestią, o której warto później przypomnieć, jest to, że urządzenie nosi nazwę pantografu i wytwarza energię elektryczną dla pociągu.

Gdy odpowiesz na pytanie, zyskasz punkt Uroku, który zostanie wykorzystany do Twoich statystyk społecznościowych. Chociaż sam ten punkt nie podniesie natychmiast twojego współczynnika uroku, pomoże ci, zwłaszcza jeśli poprawnie odpowiesz na każde pytanie w klasie i wykorzystasz inne zajęcia, takie jak praca w kawiarni w centrum handlowym lub oglądanie filmów, aby jeszcze bardziej go podnieść.

Aby dowiedzieć się więcej na temat przyszłych pytań i odpowiedzi quizów, sprawdź, jakie wczesne praktyki religijne były źródłem magii w Persona 3 Reload, lub kliknij poniższy tag, aby zapoznać się z naszą rosnącą kolekcją artykułów.