P3R: Jak ponownie załadować Personę 3 – odkrywając narzędzie eksperymentalne Leona Foucaulta

W grze Persona 3 Reload, gdy będziesz omawiał obrót Ziemi z panem Takenozuką, opowie on o francuskim fizyku Leonie Foucault, który przeprowadzał eksperymenty przy użyciu określonego narzędzia. Porozmawiajmy o narzędziu, którego użył do tych eksperymentów i o nagrodach, jakie otrzymasz za poznanie tej odpowiedzi.

Jakiego narzędzia użył Leon Foucault w swoim eksperymencie dotyczącym obrotu Ziemi w Persona 3 Reload?

Prawidłowa odpowiedź jest taka, że ​​Leon Foucault użył tzw wahadło do badania obrotu Ziemi podczas swoich eksperymentów. Po udzieleniu prawidłowej odpowiedzi na pytanie pan Takenozuka potwierdzi to i zacznie szczegółowo opisywać jego związek z lekcją. Stąd otrzymasz punkt Uroku, który pomoże Ci ulepszyć statystyki społecznościowe.

Persona 3 Załaduj ponownie narzędzie Leon Foucault do odpowiedzi na eksperymenty

Podczas tej lekcji pan Takenozuka opowie Ci o Ziemi, w tym o tym, że wykonuje ona pełny obrót co 24 godziny. Poda także więcej szczegółów na temat Leona Foucaulta i wahadła, w tym jego popularność na przestrzeni lat oraz sposób instalowania pełnowymiarowych replik na całym świecie. Nie będzie wdawał się w szczegóły dotyczące jego zastosowania i poszczególnych eksperymentów, ale nie ma w tym nic złego, ponieważ nie będziesz musiał ich znać na przyszłych zajęciach i testach.

Warto jednak zapamiętać odpowiedź na to pytanie podczas wiosennego semestru, ponieważ pojawi się ona ponownie wśród trzech innych pytań. Chociaż jego sformułowanie jest nieco inne, odpowiedź jest identyczna, więc będziesz musiał ponownie wybrać wahadło, aby uzyskać poprawną odpowiedź. Na tym egzaminie pojawią się również inne pytania z przeszłości, takie jak między innymi pytanie dotyczące okresu Jomona w środku oraz pytanie dotyczące pantografu wytwarzającego energię elektryczną dla pociągów.

Uważaj na te pytania i zagłębiaj się w pamięć w poszukiwaniu odpowiedzi, ponieważ uzyskanie doskonałego wyniku z egzaminu zapewnia przydatne nagrody. Innymi słowy, zapamiętywanie odpowiedzi przynosi korzyści wykraczające poza zdobywanie punktów statystyk społecznościowych.

Aby dowiedzieć się więcej o grze, sprawdź słabość Grave Beetle w Persona 3 Reload lub kliknij poniższy tag, aby zapoznać się z naszą rosnącą kolekcją artykułów.