Oto dlaczego nie otrzymujesz żadnych nagród w Helldivers 2

Żaden żołnierz Super Earth nie powinien pozostać bez nagrody, ale niektórzy gracze napotykają problemy z nagrodami po misji w Helldivers 2. Jeśli nie otrzymujesz należnych kuponów zamówienia i medali, w tym przewodniku dowiesz się, co możesz zrobić.

Jak naprawić brak nagród w Helldivers 2

Ekran nagród Helldivers 2

Będziesz musiał poczekać na łatkę od Arrowhead Game Studios, która naprawi problem braku nagród w Helldivers 2. Jeśli ukończysz misję i na ekranie raportu nie ma nic do zebrania, oznacza to, że niestety wystąpił błąd. Nie ma żadnych specjalnych ustawień, które pomogą Ci rozwiązać problem.

Po pierwszym uruchomieniu gry Helldivers 2 wystąpiły spore problemy z dobieraniem graczy online. Z każdym dniem tryb wieloosobowy gry staje się coraz bardziej stabilny, więc Arrowhead Game Studios z pewnością robi postępy. Jednak nadal istnieje kilka błędów, które dotykają żołnierzy Super Earth i jedynym rozwiązaniem jest poczekanie na łatkę.

Istnieje szansa, że ​​w przyszłości zdobędziesz jakieś nagrody, nawet jeśli nie widzisz ich na ekranie nagród za misję. Ale nie przywiązywałbym się zbytnio do żadnej waluty, którą podnosisz, a która wydaje się zagubiona. Zamiast tego zrestartowałbym Helldivers 2 i spróbowałbym kolejnej misji. Nie zawsze pomoże to w przypadku błędu związanego z nagrodami, ale jest to tylko jedno z możliwych rozwiązań pomagających złagodzić większą frustrację.

Jeśli jesteś graczem, który nie może znieść utraty postępów lub problemów z serwerem, radzę odczekać kolejny tydzień lub dwa, zanim wskoczysz do gry. Nie ma wątpliwości, że niszczenie Terminidów dla Super Ziemi to świetna zabawa, nawet biorąc pod uwagę obecne problemy. Jednakże rozgrywka będzie dokładnie taka sama, jak po powrocie, a nagrody będą bardziej spójne.

Mając jeszcze kilka superkredytów do wydania, spersonalizuj swojego żołnierza.