Oszałamiająca gra Steam inspirowana Stardew Valley, w którą możesz grać za darmo już teraz

Czasami budzę się rano z ogromnym głodem naprawdę dobrego symulatora rolnictwa, w którym mógłbym się utknąć. Budzę się też z tym uciskiem i paniką w klatce piersiowej, które zwykle ustępuje po pięciu minutach, ale z tym musi sobie poradzić mój terapeuta, a nie wy.

Gram w symulatory rolnictwa, odkąd się w nich zakochałem Dolina Gwiezdnej Rosy znowu wiele księżyców, chociaż żaden się nie zbliżył. Ostatnio świetnie się przy tym bawiłem Na wschód’S Ośmiornica rozszerzenie, ale jest to znacznie mniejszy dodatek, który zawiera mniejszy zwiastun. A co jeśli mam ochotę na coś bardziej mięsistego?

Nowy symulator rolnictwa Orientalna Dolina wygląda na to, że może to być kolejny wielki rolniczy pożeracz czasu, a obecnie można go pobrać i sprawdzić na Steamie całkowicie bezpłatnie.

Opracowany przez chińskie studio Maoduo Games, Orientalna Dolina wygląda bardzo podobnie do 3D Dolina Gwiezdnej Rosy. Jednak jak sama nazwa wskazuje, duży nacisk położono na kulturę wschodnią, co pomaga jej wyróżnić się na tle innych tysięcy gier rolniczych na Steamie.

Podobny do Dolina Gwiezdnej Rosy, będziesz uprawiał ziemię, poznasz przyjaciół, zbudujesz dom i, jak mówi deweloper, „będziesz żył szczęśliwym życiem”. Wygląda całkiem uroczo i chociaż nie ma jeszcze konkretnej daty premiery, Orientalna Dolina zdecydowanie warto sprawdzić, póki wersja demonstracyjna jest nadal dostępna.

Jeśli nie przepadasz za grami rolniczymi, w ramach Steam Next Fest możesz wypróbować setki innych tytułów. Niezależnie od tego, czy szukasz kolejnej dużej gry RPG, czy czegoś znacznie mniejszego, jest w czym wybierać – choć pamiętaj, że masz czas tylko do 12 lutego, aby wypróbować dostępne wersje demonstracyjne.

Skoro zostało tak mało czasu, może rzucisz okiem na nasze zestawienie 10 gier na Steam Next Fest, w które powinieneś zagrać, póki jeszcze możesz?