Osiągnięcie sukcesu w wyzwaniu Millionaire Malpractice w BitLife: kompleksowy przewodnik

Ten tydzień w BitLife to kolejny tydzień, w którym możesz zarobić mnóstwo pieniędzy, wyglądać pięknie i cieszyć się najlepszym życiem, podczas gdy Twoje postacie oddają się swoim ulubionym zajęciom. Oto jak ukończyć Wyzwanie Milionera Malpractice w BitLife.

Opis wyzwania BitLife Malpractice Millionaire Challenge

Poniżej znajdują się zadania, które musisz wykonać, aby otrzymać milionera nadużyć w sztuce Wyzwanie w BitLife:

  • Urodź się kobietą w Los Angeles
  • Przetrwaj ponad 3 nieudane procedury
  • Wygraj proces o błąd w sztuce
  • Przeczytaj „Silny wygląda lepiej nago”
  • Poślub milionera

Przygotuj się na zarobienie dużej ilości pieniędzy podczas tego wyzwania, ponieważ będziesz ich potrzebować, aby poddać się operacji plastycznej. Możesz wykonać te zadania poza kolejnością, jeśli chcesz ułatwić ten proces, ale w tym wyjaśnieniu opiszę moją strategię w kolejności występowania.

Jak urodzić się kobietą w Los Angeles

Aby rozpocząć Wyzwanie Milionera Malpractice, stwórz postać, której początkowa płeć to Kobieta i którego krajem początkowym jest Stany Zjednoczone. Stąd wybierz Los Angeles jako miejsce, w którym możesz stworzyć swoją postać i rozpocząć nowe życie.

Jak uzyskać nieudane procedury chirurgii plastycznej

Gdy Twoja postać skończy 18 lat, odblokujesz ją chirurgia plastyczna przez zajęcia menu. Wybierz opcję chirurgii plastycznej i znajdź lekarzy niska reputacja aby zwiększyć ryzyko nieudanej operacji. Zacznij od operacji niskiego ryzyka, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia ekstremalnej sytuacji.

Tutaj wszystko zależy głównie od szczęścia. Poddawaj się operacjom plastycznym tak często, jak to możliwe, aż będziesz mieć trzy nieudane zabiegi. Ponieważ jednak bardzo łatwo mogą się zepsuć, odwiedzaj siłownię i lecz się na wszelkie choroby, aby zachować zdrowie na jak najwyższym poziomie, aby zmniejszyć ryzyko śmierci.

Aby było łatwiej, możesz najpierw poślubić milionera, aby uzyskać wystarczającą ilość pieniędzy na te procedury. Jeśli jednak jesteś już bogaty ze względu na karierę, rodziców lub inne czynniki, możesz zacząć od tego od razu, zanim przejdziesz do następnego zadania.

Jak wygrać proces dotyczący błędu w sztuce

Pamiętasz te nieudane procedury z wcześniej? Gdy już wykonasz pierwszą niechlujną operację, przejdź do zajęcia I pozwać lekarza. W niektórych przypadkach wygrasz proces o błąd w sztuce związany z nieudaną operacją, nagradzając Cię pieniędzmi i wykonaniem kolejnego zadania.

Jak czytać „Silny wygląda lepiej nago”

Po nieudanych operacjach i uzyskaniu pieniędzy z procesów sądowych nadszedł czas, aby usiąść, zrelaksować się i cieszyć się książką. Aby to zrobić, wróć do Zajęciawybierać Umysł i Ciałoi wybierz Książka. Przejrzyj listę, aż znajdziesz opcję „Strong wygląda lepiej nago”, zamykając i otwierając menu ponownie, aż ją zauważysz.

W zależności od twojego szczęścia, znalezienie może zająć trochę czasu. Kontynuuj, aż dostrzeżesz książkę i przeglądaj każdą stronę, aż skończysz, aby przejść do ostatniego zadania.

Jak poślubić milionera

Ostatnie zadanie tego wyzwania wymaga jednego ostatecznego celu: przejdź do aplikacji randkowej w grze i znajdź milionera. Aby to zrobić, wejdź w Miłość pod Zajęciaotworzyć aplikacja randkowai wybierz jeden milion jako pożądaną wartość netto. Ich wiek nie ma znaczenia, o ile ich majątek przekracza milion, a ty poślubisz ich, zanim cokolwiek stanie się Tobie lub Twojemu przyszłemu współmałżonkowi.

Po znalezieniu milionera za pośrednictwem aplikacji randkowej, utrzymuj swój związek na wysokim poziomie i poślubij go, aby ukończyć wyzwanie Millionaire Malpractice w BitLife.

Aby dowiedzieć się więcej o grze, sprawdź, jak prowadzić odnoszące sukcesy muzeum w BitLife, lub kliknij poniższy tag, aby przeglądać naszą rosnącą kolekcję treści.