Osiągnięcie maksymalnego poziomu w ostatniej epoce: przewodnik

Zazwyczaj podróż okazuje się najciekawsza w grach RPG, ale gra ARPG najlepiej rozwija się w fazie końcowej. Ile czasu zajmuje osiągnięcie maksymalnego poziomu w Last Epoch?

Jaki jest maksymalny poziom w ostatniej epoce?

Czy pamiętasz czasy, gdy maksymalny poziom w grze RPG był znacznie niższy? Dotarcie na szczyt w jakiejkolwiek grze nadal zajmowało dużo czasu, ale obecnie osiągnięcie 100 poziomu przez ARPG jest niczym. I dokładnie tak jest w przypadku Last Epoch. The maksymalny poziom to 100więc przygotuj się na niezłą harówkę!

Jednak jedną dobrą rzeczą w zdobywaniu kolejnych poziomów w grze jest to, że za każdym razem otrzymujesz wzmocnienie. Każdy poziom w Last Epoch zapewnia:

  • +5 Zdrowia
  • +1 do zdrowia za użycie mikstury
  • 1 punkt pasywny (po poziomie 3)
  • Miejsca specjalizacji na poziomach 3, 9, 19, 34 i 49
  • Unikalne, zależne od klasy umiejętności

Jak długo osiągnąć maksymalny poziom w ostatniej epoce

A propos osiągnięcia tego punktu, osiągnięcie maksymalnego poziomu w Last Epoch zajmie około 70 godzin. Oczywiście liczba ta będzie się różnić w zależności od osoby, w zależności od stylu gry, budowy postaci i ilości wolnego czasu, jaki ktoś musi przeznaczyć na jedną grę. Niektórzy ludzie osiągają maksymalny poziom w ciągu tygodnia; inni jednak spędzają znacznie dłużej.

Ważną informacją jest to, że podobnie jak w Diablo 4, pomiędzy poziomami 80-100 spędzisz znacznie więcej czasu niż w 1-80. Gdy osiągniesz poziom 80, uważa się to za część gry końcowej i jest to bardziej grind niż poprzednie poziomy.

Rzeczą, o której należy pamiętać w przypadku gier ARPG takich jak Last Epoch, pomimo przytłaczającego skupienia się na meta buildach i stylach gry, jest to, że grind jest częścią zabawy. A zabawa jest najważniejszym celem każdej gry wideo. Więc nie spiesz się. Ciesz się jazdą do 100!

Wskazówki, jak osiągnąć maksymalny poziom w ostatniej epoce

Aby osiągnąć ten poziom, musisz zdobyć doświadczenie. To jest sposób na RPG. Jednak w przypadku gier ARPG jest nieco inaczej niż w bardziej tradycyjnych grach RPG, które zazwyczaj obejmują zadania i postacie, z którymi można wchodzić w interakcję. Last Epoch ma jedno i drugie, ale gra koncentruje się na zdobywaniu XP poprzez zabijanie mobów i obalanie bossów.

  • Kampania: W miarę postępów w kampanii gry odblokujesz dodatkowe zadania, ostatecznie otworzysz Arenę i Monolit Wiary oraz zmierzysz się z niezliczonymi bossami, którzy znacznie poprawią twoje wrażenia. Nie wspominając o czasami przytłaczającej liczbie mobów, z którymi będziesz musiał się zmierzyć podczas podróży przez poziom. Jak szybko możesz wyczyścić mapę?
  • Arena: Możesz farmić areny gry, zdobywając PD, pokonując fale coraz trudniejszych mobów. Im silniejszy mob, tym więcej XP otrzymasz. Jeśli jesteś pewien swojej klasy, możesz przebiec przez arenę w ciągu kilku minut, a następnie powtórzyć proces.
  • Monolit wiary: Po odblokowaniu Monolitu Wiary oczyszczenie Echa zapewnia PD za samo uczestnictwo w zawartości. Niektórzy jednak oferują Tomy, które zwiększają przyrost PD, zapewniając premię za usuwanie mobów. Odblokujesz swój pierwszy Monolit, Upadek Wyrzutków, na poziomie 58, a następnie nowy co kilka poziomów, aż osiągniesz poziom 90, kiedy odblokują się pozostałe Monolity.
  • Sanktuaria: Podobnie jak w Diablo 4, na mapie pojawiają się okazjonalne kapliczki. Niektóre oferują wzmocnienia twoich obrażeń lub odporności, ale kilka oferuje zwiększenie przyrostu XP. Jeśli to możliwe, wejdź w interakcję z kapliczką, aby ułatwić przejście poziomu. Chcesz Doświadczenie Sanktuarium najbardziej, co zapewnia zwiększony przyrost doświadczenia o 50% przez 60 sekund.

Aby pomóc Ci szybko awansować na wyższy poziom, skonfiguruj filtry łupów, aby przeszukiwać niepotrzebne przedmioty i zbierać tylko rzadkie bronie i zbroje!