Osiąganie suwerenów w Skull and Bones: przewodnik

Jako piracka przygoda z usługami wątroby, Skull and Bones ma zakończenie, w którym ostatecznie musisz zdobyć trochę Suwerenów. Jednak ich zbieranie może być skomplikowane i ten przewodnik jest tutaj, aby je wyjaśnić.

Jak zdobyć monety suwerenne w Skull and Bones

Możesz zacząć zdobywać suwereny, osiągając Kingpin Infamy i zdobywając nowe poziomy w rankingach Czaszki i Kości. Każdy poziom, który wspinasz się w rankingach, nagrodzi Cię monetami, które możesz zacząć gromadzić na elementy kosmetyczne na koniec gry i swoje imperium. W tej chwili cotygodniowe rankingi to najlepszy sposób na zdobycie większej liczby poziomów, ale sezonowe rankingi staną się dostępne później.

Czaszka i kości – jak zdobywać suwereny

  • Dotrzyj do Niesławy Kingpina
  • Ukończ „Nos do interesów” dla Hełmu.
  • Wspinaj się po szczeblach tabeli liderów.

Zanim będziesz mógł dotrzeć do Suwerenów w Skull and Bones, musisz spełnić kilka warunków wstępnych, aby trafić. Odblokowanie poziomu Kingpin to pierwszy krok. Osiągnięcie poziomu Kingpin jest po prostu powiązane z XP, poszukiwaniem zakopanych skarbów w miejscach takich jak Zatopiona Kopalnia Złota i wykonywaniem kontraktów na pełnym morzu. Po dotarciu do Kingpin etykieta pozostaje taka sama, ale po drodze można zdobyć setki dodatkowych poziomów. Zasadniczo jest to pętla rozgrywki, która prowadzi do większej liczby poziomów w tabeli liderów.

Kolejne wymaganie jest powiązane z Hełmem. Nawet jeśli osiągnąłeś już poziom Kingpin, musisz uzyskać dostęp do Hełmu, abyś mógł zacząć zdobywać nowe poziomy w tabeli liderów. Udaj się do tawerny Le Pont Muet we wschodniej części Sainte-Anne. Porozmawiaj tam z Barmanką, a ona pomoże ci rozpocząć wszystkie zadania Helma, które czekają na ciebie. Kiedy już ukończysz „Nos do interesów”, czas zacząć szlifować sekcję końcową gry i zdobywać trochę suwerenów.

Po dotarciu do późnej fazy gry nadszedł czas, aby zacząć przygotowywać się do morskiego elementu PvP.