Opcje nabycia przenośnej konsoli dla Elizabeth in Persona 3 Reload (P3R)

Chcesz spełnić jak najwięcej próśb dla Elizabeth, zanim skończy się czas? Będziesz mieć czas tylko do 6 czerwca, aby zdobyć dla niej przenośną konsolę do gier, więc dowiedzmy się, gdzie będziemy musieli się udać w Persona 3 Reload.

Jak zdobyć przenośną konsolę do gier w Persona 3 Reload (P3R)

Po dniu spędzonym w szkole będziesz miał trochę czasu na pracę nad udoskonaleniem swoich linków społecznościowych z ulubionymi osobami. Chociaż Junpei może być trochę leniwy i trochę wariatem, jest jednym z moich ulubieńców — nie tylko dlatego, że ma przedmiot potrzebny do wykonania tego zadania. Jeśli chcesz kupić przenośną konsolę do gier, nie musisz spieszyć się do sklepu, aby ją kupić, wystarczy, że porozmawiasz z Junpei w salonie, gdy będzie miał wykrzyknik nad głową.

Na przykład – 25 maja Junpei siedział na małej wyspie w akademikach Iwatodai i jadł miskę ramenu z wykrzyknikiem nad głową. Zainicjuj z nim rozmowę, a poinformuje Cię, że tak się składa, że ​​ma przenośną konsolę do gier, którą chętnie Ci przekaże, jako że i tak gra na nowszym, cieńszym modelu. Wybierz opcje, które chcesz, gdy będzie nadal pytał, czy chcesz później z nim zagrać, i dodaj przedmiot do swojego ekwipunku.

Teraz, gdy masz już konsolę przenośną, czas ją odwiedzić Elżbieta w Aksamitnym Pokoju. Jeśli nie masz ochoty zwiedzać, istnieje również alternatywny sposób odwiedzenia jej. Teraz czas odebrać nagrodę.

Jak dać Elizabeth przenośną konsolę w grze Persona 3 Reload

Możesz odwiedzić Elizabeth w Velvet Room, gdy masz zamiar zwiedzać Tartar, lub odwiedzić centrum handlowe Paulownia i udać się w stronę Back Alley pod barem karaoke. Elizabeth znajdziesz na zewnątrz, prawdopodobnie z wykrzyknikiem nad głową, sygnalizującym, że masz coś, czego ona chce. Porozmawiaj z nią o swoich prośbach i przekaż konsolę przenośną, aby otrzymać nagrodę.

Co otrzymasz za podarowanie Elizabeth przenośnej konsoli do gier w grze Persona 3 Reload?

Po sprawdzeniu konsoli do gier odda ci ją — niestety nie możesz na niej grać w żadne gry podczas eksploracji Persona 3 Reload, ale liczy się myśl… prawda? Zamiast tego przekaże kamizelkę Pixel, której mogą używać wyłącznie członkowie Male SEES i która jest warta trudu zdobycia tego konkretnego przedmiotu. Kamizelka Pixel oferuje następujące elementy:

  • Kamizelka, która rozpala nostalgię dzięki 8-bitowej konstrukcji.
    • 69 Obrona
    • +10 SP
    • Tylko dla mężczyzn

Zapewnia lepszą obronę niż większość zbroi, jakie możesz zdobyć na tym etapie gry, więc warto zrobić wszystko, co w Twojej mocy, aby ją zdobyć. Na szczęście, gdy już wiesz, gdzie ją zdobyć, znalezienie przenośnej konsoli do gier nie będzie trudne; wystarczy poczekać, aż nadejdzie odpowiedni czas, aby w końcu ją odebrać.

Upewnij się, że jesteś gotowy na wszystko, co Tartarus może rzucić Ci w drogę, sprawdzając poniższą sekcję Przeładowanie Persona 3 i dowiedz się jak zdobyć Króla Mroza później w trakcie rozgrywki.