Ogłoszono, że można pobrać bezpłatną grę na PlayStation, bez konieczności korzystania z PlayStation Plus

Użytkownicy PlayStation mogą zagrać w nową grę za darmo przez ograniczony czas dzięki nowej ofercie, nie potrzebujesz nawet PlayStation Plus.

Jeśli najnowsza oferta PlayStation Plus Extra nie zapewniła oczekiwanych przez Ciebie towarów, nie martw się, ponieważ obecnie dostępna jest oferta przeżycia wspaniałej gry o eksploracji kosmosu, Niebo niczyjebezpłatnie przez ograniczony czas.

Niebo niczyje przez lata dokonał niesamowitego powrotu. Uruchomiła się z minimalną zawartością, była pełna błędów i ogólnie nie była zabawną grą. Na szczęście kilka lat wsparcia po premierze przekształciło grę w najlepszą grę o eksploracji kosmosu, a wsparcie wciąż nadchodzi.

Obejmuje to nowe statki, przedmioty rzemieślnicze, ulepszenia grafiki i rozgrywki, ulepszone budowanie baz i wiele, wiele więcej.

W ostatnich latach w grze wprowadzono Ekspedycje, wydarzenia organizowane przez społeczność, w ramach których możesz zdobyć słodkie nagrody, jeśli poświęcisz im czas. Najnowsza wyprawa, Omega, wystartowała dzisiaj i najwyraźniej jest „szyta na miarę dla nowicjuszy” w grze. Aby to uczcić, przez ograniczony czas gra jest oficjalnie dostępna bezpłatnie na konsolach PlayStation i powinna dać przedsmak wszystkiego, co ma do zaoferowania.

Zabawą mogą cieszyć się nie tylko fani PlayStation, ponieważ fani Xboxa również będą mogli grać w tę grę za darmo. Niebo niczyje jest już dostępna w ramach Xbox Game Pass, więc jest to świetna wiadomość dla użytkowników, którzy nie mają jeszcze subskrypcji, ale nadal chcą wypróbować grę.

Postęp w obu wersjach zostanie przeniesiony do pełnej wersji gry, jeśli zdecydujesz się kupić kopię dla siebie.

Niebo niczyje można w nią grać za darmo na platformach PlayStation i Xbox i pozostanie bezpłatna do poniedziałku 19 lutego, po czym powróci do pierwotnej ceny.