Ogłoszono, że bezpłatna aktualizacja The Last of Us Part 2 Remastered pojawi się w przyszłym tygodniu

Twórca The Last Of Us, Naughty Dog, ogłosił Grounded II: Making The Last of Us, część II Premiera dokumentu odbędzie się 2 lutego.

Dodana zawartość obejmuje ukochany tryb roguelike No Return, niesamowitą zawartość z utraconymi poziomami i oczywiście nową, olśniewającą grafikę wykorzystującą sprzęt PS5, choć gra naprawdę tego nie potrzebowała, ponieważ zawsze wyglądała zbyt dobrze, jak na grę na PS4.

Aby uczcić premierę zremasterowanej gry, Naughty Dog ogłosiło, że 2 lutego właścicielom gry zostanie udostępniony film dokumentalny szczegółowo opisujący rozwój gry jako aktualizacja popremierowa.

pod tytulem Grounded II: Making The Last of Us, część IIdokument zapewni wgląd w rozwój gry, jej projektowanie, pisanie historii oraz wywiady z niektórymi utalentowanymi osobami, które pomogły ożywić grę.

Data premiery filmu dokumentalnego była wspólny na Twitterze za pośrednictwem oficjalnego konta Naughty Dog i potwierdził również, że dodatkowe skórki dla Ellie i Abby będą dostępne w ramach pobierania.

Ci, którzy nie mają jeszcze kopii remasteru, nie powinni się martwić. Mówi się, że premiera filmu dokumentalnego będzie miała miejsce także na YouTube, ale oczywiście nie będziecie mieli dostępu do nowych skórek w ramach pobierania gry.

Z pewnością będzie to ciekawy zegarek dla fanów. Miało dotrzeć na czas przed pierwszym wydaniem Ostatni z nas, część II ale komplikacje związane z COVID-19 zmusiły twórców do odłożenia postępu. Niemniej jednak lepiej późno niż wcale i rzuci to nieco światła na niektóre z bardziej kontrowersyjnych aspektów historii gry, takie jak los Joela i przedstawienie Abby jako bohaterki.

Grounded II: Making The Last of Us, część II będzie można pobrać dla graczy PS5 2 lutego o 9:00 czasu PT.