Ogłoszono możliwości wykorzystania bezpłatnych środków w sklepie Xbox na luty

Jeśli szukasz sposobu na zdobycie darmowych środków w sklepie Xbox, nie szukaj dalej. Ten prosty proces będzie wymagał pewnego poziomu cierpliwości, ale mamy nadzieję, że będzie tego wart.

Sony uruchomiło program nagród PlayStation Stars w 2022 r., oferując graczom szansę na zdobywanie punktów i cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich (nie NFT) za pośrednictwem aplikacji mobilnej PlayStation. Punkty te można wymienić na wybrane cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie, gry wideo, a nawet środki do wydania w PlayStation Store. To ładny i łatwy schemat, który moim zdaniem jest wart wysiłku.

Jednak program nagród PlayStation Stars był nieco zainspirowany przez Nagrody Microsoft, które można wykorzystać do zakupu środków w sklepie Xbox dla różnych sprzedawców internetowych, loterii, datków na cele charytatywne i wielu innych celów. Podobnie jak PlayStation Stars, program Microsoft Rewards jest również łatwy i zanim się zorientujesz, będziesz gromadzić tysiące punktów, które możesz wydać na dowolny sposób. Szczęśliwe dni!

Mając to na uwadze, bardzo pomocny użytkownik i moderator Reddita, amythience, udostępnił kilka linków, dzięki którym możesz zdobyć łatwe punkty Microsoft Reward. „Biuletyn e-mailowy za 30 punktów „Ogłaszanie loterii na wakacje oraz wspaniałe sposoby na zdobycie dodatkowych punktów” wspólny pomocny Redditor.

Przede wszystkim w poście pt. możesz zarobić 50 punktów za wykonanie zadania artystycznego, a także wzięcie udziału w „Quizu Błyskawicy” i codziennej ankiecie. Wszystko to nie powinno zająć więcej niż kilka minut, a całkowita suma nagród Microsoft Rewards zostanie błyskawicznie zwiększona.

Jeśli jeszcze nie uczestniczysz w programie Microsoft Rewards, z pewnością mogę go polecić, a jeśli jesteś subskrybentem Xbox Game Pass, być może już zdobywasz punkty, grając w gry, nawet o tym nie wiedząc. Jeśli masz ochotę, możesz także zdobywać punkty, korzystając z przeglądarki internetowej Bing.

Więc na co czekasz? Idź i zdobądź kilka łatwych punktów nagrody, głupi Billy (z góry przepraszam, jeśli masz na imię Billy, nie zasłużyłeś na to).