Ogłoszono Metro Awakening wraz ze zwiastunem rozgrywki

To prawda. Nowy tytuł Metro rzeczywiście jest w drodze, choć nieco różni się od tego, czego spodziewaliśmy się po serii. Przebudzenie metra to tytuł VR i wygląda naprawdę fantastycznie.

To był solidny stan gry. Hideo Kojima wpadł, aby ogłosić zupełnie nowe IP i udostępnił dziewięciominutowy zwiastun Death Stranding 2: Na plaży – tak, dziewięć minut – co obejmowało upragnione okno premiery. Poznaliśmy także po raz pierwszy rozgrywkę Ciche wzgórze 2 ORAZ Konami zaskoczyło nas kroplą cienia za darmo Silent Hill: krótka wiadomość co nadaje klimat PT. Pojawiły się nowe zwiastuny Judasz, Gwiezdne ostrze, Powstanie Ronina …ale tu jesteś, dla Metro. Nie będę już dłużej opóźniać postępowania.

Jest rzeczą oczywistą, że wielu graczy na PlayStation 5 nie będzie miało dość drogich gogli PSVR2, więc szkoda, że ​​niektórzy długoletni fani nie będą mogli cieszyć się nową odsłoną serii Metro. Ci, którzy jednak to zrobią, z pewnością będą mieli nie lada gratkę. Co jeszcze wiemy o grze poza zawartością zwiastuna? Cóż, bardzo niewiele poza tym, że ma wylądować w tym roku, więc można go wrzucić na stos „do zagrania” w 2024 roku.