Ogłoszono bezpłatne pobieranie Modern Warfare 3, ale nie masz dużo czasu

Od czasu swojej pierwszej premiery ponad dwadzieścia lat temu seria Call of Duty przekształciła się w jedną z największych serii gier wideo wszechczasów, bijąc rekordy sprzedaży niemal przy każdym wydaniu.

Niestety, pomimo tego, że jestem wieloletnim fanem serialu, Nowoczesna wojna III nie przypadła mi do gustu, przynajmniej jeśli chodzi o kampanię dla jednego gracza, ponieważ brakowało jej kinowej prezentacji poprzednich odsłon i wydawała się połączona z „Misjami otwartej walki”. W mojej recenzji pt Nowoczesna wojna IIIpowiedziałem: „Call of Duty zasługiwało na znacznie więcej niż to wywołane rozczarowaniem”.

Jednak niezależnie od tego, co myślimy o Call of Duty z zeszłego roku, wszyscy mamy indywidualne gusta. Mając to na uwadze, w najbliższy weekend będzie można pobrać i zagrać w Nowoczesna wojna III gra wieloosobowa za darmo. Pomimo nieco kłopotliwego uruchomienia, aspekt gry wieloosobowej Nowoczesna wojna III jest zabawne i mogę je polecić.

Bezpłatna wersja próbna dla wielu graczy, która rozpoczęła się wraz z sezonem 2, jest dostępna od teraz do poniedziałku 12 lutego 2024 r. na PC, PlayStation i Xbox. Wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić wybrany sklep z platformą cyfrową i nacisnąć przycisk pobierania.

Podczas okresu próbnego będziesz mieć dostęp do dziewięciu map dla tradycyjnych trybów wieloosobowych, w tym nowej mapy Stash House 6 na 6. W sumie dla testerów dostępnych będzie pięć trybów, w tym Team Deathmatch, Hardpoint, Domination, Kill Potwierdzony i nowy tryb Team Gun Game. Aha, i uzyskasz pełny dostęp do otwartego świata Zombie.

Jeśli zdecydujesz się na pełny zakup, wszystkie Twoje postępy w trybie wieloosobowym zostaną przeniesione. Call of Duty: Modern Warfare III jest już dostępny na PC, PlayStation i Xbox.