Odtwarzacz Palworld ma niesamowitą podstawową funkcję, którą będziesz chciał dodać

Można to śmiało powiedzieć Palworld to jedna z najpopularniejszych gier wszechczasów, ale ponieważ gra jest wciąż w fazie wczesnego dostępu, istnieje kilka problemów do rozwiązania. Do tego czasu gracze i modderzy utknęli w dodawaniu nowych i ważnych funkcji do tytułu oswajającego potwory.

Wydany na początku tego miesiąca, Palworld szybko podbiła świat szturmem ze względu na podobieństwa (i być może zbyt wiele podobieństw) do Pokémonów oraz jego zdolność do łączenia rozgrywki polegającej na oswajaniu potworów z aspektami przetrwania. Gra osiągnęła ostatnio ponad 6 milionów egzemplarzy sprzedanych w ciągu zaledwie czterech dni, co czyni ją największą płatną grą na Steamie w historii i wciąż rośnie!

Pomimo tak imponującej liczby graczy i bazy fanów, Palworld nadal ma sporo problemów, ale ponieważ gra nadal znajduje się we wczesnym dostępie, deweloperzy Pocket Pair mają jeszcze mnóstwo czasu, aby się nimi zająć.

Jednym z takich problemów, na jaki napotykają gracze, jest skuteczniejszy sposób opuszczania baz. Gracze mogą w grze tworzyć własne bazy, które następnie mogą rozbudowywać i dekorować, a także wykorzystywać do umieszczania w nich swoich znajomych. Mogą także bronić swojej bazy przed inwazją Pals i NPC. Jednakże, ponieważ ścieżka w grze czasami prowadzi do utknięcia awatara, opuszczenie bazy może czasami nie przebiegać gładko.

Na szczęście jeden z graczy odkrył, że dodanie rampy do wejścia do bazy sprawi, że wyjście będzie znacznie szybsze. Co więcej, użycie rampy do zjeżdżania pozwoli ci w połączeniu z szybowcem pokonywać dalsze odległości, co może przydać się w walce.

Film pokazujący to dzieło był wysłane do r/Palworld na początku tego tygodnia i wygląda na to, że fani byli pod wrażeniem tego odkrycia. Niektórzy nawet dokonywali porównań do Legenda Zeldy: Oddech Dzikiego.

To z pewnością będzie jedno z tysięcy nadchodzących odkryć w środku Palworld a przy tak ogromnej bazie graczy nie minie dużo czasu, zanim wszyscy zostaną odnalezieni.