Odrodzenie potwora morskiego w Skull and Bones: przewodnik

Więc pokonałeś Kuharibu, a teraz chcesz odrodzić potwora morskiego w Skull and Bones. Cóż, Potworne Zęby same się nie zarobią, więc w moim przewodniku opiszę, jak możesz dalej hodować potwora.

Jak ponownie rozpocząć głęboki kontrakt w Skull and Bones

Z głębokiego kontraktu Zresetuj Czaszkę i Kości

Aby odrodzić potwora morskiego, musisz poczekać co najmniej jeden dzień w czasie rzeczywistym, aby ponownie uruchomić kontrakt Z głębin lub dołączyć do znajomego. Kiedy już oficjalnie zabijesz Kuharibu po raz pierwszy w Skull and Bones, musisz poczekać, zanim spróbujesz wyhodować kilka Potwornych Zębów. Z uwagi na charakter kontraktu jest on klasyfikowany jako dzienny i do Mistrza Łowiectwa Ludzi Morza można wrócić po codziennym resecie dla całego serwera.

Bez kontraktu nie ma możliwości spotkania Potwora Morskiego na otwartym oceanie. Nie jest to przypadkowe spotkanie, więc śledzenie kontraktu From the Deep jest niezwykle ważne dla rolnictwa. Istnieje jednak jeden sposób, dzięki któremu możesz ominąć system. Jeśli masz na serwerze znajomego lub innego pirata, który ma zwykły kontrakt na potwora morskiego, możesz do niego dołączyć i pomóc mu pokonać bestię. Tylko nie spodziewaj się, że będziesz w stanie zdobyć pełny zestaw nagród od Mistrza Łowów.

Niezależnie od dnia i piratów, do których dołączysz, potwór morski zawsze pojawi się w tym samym miejscu. Basen Zachodni na wybrzeżu Afryki jest zawsze polem bitwy dla Kuharibu, więc nie ma potrzeby eksplorowania go tak, jak w przypadku Skrytki Agenta. Jeśli jednak ten potwór po raz pierwszy walczy z niezwykłym wrogiem, być może nadszedł czas, aby rozpocząć polowanie na Statek Widmo.

W przypadku piratów, którzy jeszcze nie pokonali Kuharibu, upewnijcie się, że dokładnie wiecie, gdzie znaleźć Potwora Morskiego.